Rivjera baldai ‒ Grizliai vs R2P Sport ‒ S/M (78:84)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 19:30 val. @ V. Adamkaus gimnazija, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M

2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 622

Antradienio vakarą B lygoje įvyko dar vienerios rungtynės, kuriose Rivjera baldai ‒ Grizliai priėmė R2P Sport ‒ S/M. Nedidelėje prezidento V.Adamkaus pavadintoje gimnazijos sporto salėje lyg ir turėjo būti kaip niekad karšta, tačiau sėkmingiau susitikimą pradėję svečiai iškart šovė į priekį ir sužaidus pusę pirmojo ketvirčio pirmavo gan grėsminga septyniolikos taškų persvara 5:22. Sėkmingos H.Paulauskas, M.Juščius ir M.Kvedaras atakos kaip šaltas dušas išbudino apsimiegojusius šeimininkus ir iki ketvirčio pabaigos jie šiek tiek sušvelnino padėtį 14:28. Antrajame ketvirtyje komandos įsivėlė į nerezultatyvų ir kiek skubotą krepšinį su daug netaiklių metimų ir aišku klaidų virtine. Skirtumas tarp komandų praktiškai nekito, o poilsiu komandos ėjo 28:41 pirmaujant R2P Sport ‒ S/M komandai.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečių spurtas 11:4 ir po taiklaus M.Kvedaras tritaškio įgyta rekordinė 22 taškų persvara atrodė galutinai sulaužys paskutines šeimininkų viltis dar pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse, tačiau Rivjera baldai ‒ Grizliai kolektyvas taip nemanė. Dar iki kėlinio galo daugiausia A.Nanartonis ir V.Šukys taiklių metimų dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki 54:64 ir tai reiškė, kad niekas šiose varžybose dar nenulemta ir visko dar galėjo nutikti per paskutinįjį šių rungtynių ketvirtį. Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo puikiai, laimėta dar viena atkarpa 10:2 ir rungtynės likus beveik septynias minutes prasidėjo tarsi iš naujo, nes skirtumas tarp komandų tebuvo vos du taškeliai 64:66. Pajutę grėsmę ir pamatę, jog taip galima ir prisižaisti R2P Sport ‒ S/M kolektyvas sekančių trijų minučių atkarpą laimėjo 10:0, o tai jog per ją visus taškus pelnė penki skirtingi žaidėjai tik dar kartą įrodė apie puikų šios komandos komandinį puolimą. Nors šeimininkai nepasidavė iki pat paskutinės rungtynių sekundės vis tik „atlošti“ varžovų įgyto skirtumo taip ir nepavyko ir pergalę 78:84 šventė R2P Sport ‒ S/M.

Po rungtynių R2P Sport ‒ S/M žaidėjai kalbėjo taip: Laimėjom rungtynes, smagu.

M.Lebedys šmaikštaudamas akcentavo,jog pergalę lėmė paskutinės trys rungtynių sekundės, kurias šis žaidėjas išlaikė kamuolį savose rankose..

Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po sunkios pradžios pasiekė pergalę (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 20:11 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)A. Lencevičiaus vedami „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ketvirtame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 22:21 val.)