BC „Boom“ & Basket24.lt vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (79:76)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai”

2018 kovo 26 d., Pirmadienis, 21:11 val., peržiūros: 672

Kovo 26 dieną, 19:00 val., Kauno Kolegijos sporto salėje susitiko “B” lygos komandos „BC „Boom“ & Basket24.lt“ (šeimininkai) „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (svečiai). Nors ir šeimininkų pataikymas leido beveik visas rungtynes turėti pranašumą, tačiau svečiai sugebėjo parodyti charakterį ir privertė šeimininkus sunerimti. Bet „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atsilaikė iki rungtynių pabaigos ir rungtynės baigėsi rezultatu 79:76 (25:14, 13:15, 27:21, 14:26).

Pirmajame kėlinyje greičiau įsivažiavo šeimininkai, kurie vedami taiklių R. Sebeckos tolimų metimų susikrovė 11 taškų persvarą (25:14). Antrasis kėlinys toliau vyko lygiu žaidimu, šeimininkai toliau bandė išsaugoti pranašumą, bet padidinti jo nepavyko ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi (38:39).

Antroje rungtynių pusėje vaizdas pradėjo keistis šeimininkų naudai. Svečiams sunkiai sekėsi rasti priešnuodį taikliems varžovų tritaškiams ir šie trečiojo kėlinio viduryje susikrovė net 20 taškų persvarą ir jau buvo nusiteikę laimėti. Tačiau „Rivjera baldai ‒ Grizliai” net nesiruošė pasiduoti ir toliau ieškojo progų prisivyti priešininkus. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu ir komandas jau skyrė vos 7 taškai. Vėliau šeiminkai dar buvo padidinę pranašumą, tačiau svečius tolimais metimais vedė K.Petrauskas ir likus 10 sekundžių komandas skyrė tik 3 taškai. Bet stebuklo padaryt jau nebepavyko ir šeiminkai šventė pergalę rezultatu (79:76).

„BC „Boom“ & Basket24.lt“ komandos treneris L.Gudaitis: „​Na, pirmoje rungtynių pusėje pavyko įgyti pranašumą, nes pavyko pataikyti, tačiau vėliau mums užsirišo, o varžovams priešingai ir dėl to prisivijo mus ir teko kautis iki paskutinės sekundės.“

BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 17:23 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:06 val.)Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt“ atlaikė lemiamą varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:45 val.)BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po atkaklios kovos iškovojo pirmąją pergalę (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:14 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 kovo 06 d., antradienis, 20:19 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)