Rivjera baldai ‒ Grizliai vs BC „Amber Grill“ (58:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 06 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“

2018 balandžio 06 d., Penktadienis, 22:20 val., peržiūros: 615

Penktadienį, balandžio – ąją dieną, A. Sabonio centro salėje įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, atkrintamosios rungtynės tarp: „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ir „BC „Amber Grill“. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje savo pranašumą išlaikė „BC „Amber Grill“ komandą.

Rungtynes puikiai pradėjo „BC „Amber Grill“ krepšininkai, kurie varžovus iš karto pribloškė spurtu 0:6kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime ir rinko taškus. Tuo tarpu šeimininkų ekipa atrodė išsiblaškiusi, dažnai klydo puolime ir netrukus komandas skyrė jau septynį taškai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 12:21.

Antrąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo išlygindami rezultatą, tačiau vėliau jie vėl pradėjo dažnai klysti ir tai leido „BC „Amber Grill“ ekipai užbaiginėti sėkmingai atakas greitajame puolime. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai,bet geriau pasirodė svečiai. O rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:48.

Antrąją rungtynių pusę kur kas užtikrinčiau pradėjo „BC „Amber Grill“ ekipa ir be didesnių sunkumų puikiai atstovėjo gynyboje ir tai leido jiems spurtuoti 2:10 ir įgyti jau didelį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 48:58.
Ketvirtame kėlinyje „BC „Amber Grill“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 58:80.

„BC „Amber Grill“ komandos treneris P.Mykolaitis: Mūsų pergalę lėmė komandiškas darbas ir didžiulis užsivedimas.

BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)Visas rungtynes kovoję Rivjera baldai ‒ Grizliai neatsilaikė prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 21:58 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)ASU ‒ Vytis 2 pirmosios pergalės dar teks palaukti, nusileista Rivjera baldai ‒ Grizliai (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:17 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)Atkakliose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „Amber Grill“ ir žengė į B lygos finalą (81:77) (2018 gegužės 01 d., antradienis, 23:33 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)