Rivjera baldai ‒ Grizliai vs Kauno autobusai (93:99)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 20:00 val. @ V. Adamkaus gimnazija, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Įtemptose ir nervingose rungtynėse „Kauno autobusų“ pergalė prieš „Grizlius“

2017 lapkričio 07 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 926

Antradienio vakarą V. Adamkaus gimnazijos sporto salėje vyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidusi „Grizlių“ komanda su „​Kauno autobusų“ krepšininkais​. Emocijų kupiname mače netrūko nei ginčų, nei gražių epizodų.

​Pirmasis rungtynių ketvirtis buvo labai rezultatyvus. Vienas po kito abiejų komandų metimai pasiekė tikslą. Po T. Rakausko tritaškio svečiai išsiveržė į priekį 8 taškais, tačiau tai nesustabdė šeimininkų. „Grizliai“ sužaidė įspūdingą atkarpą 19:0, kurios dėka jie išsiveržė į priekį 11 taškų skirtumu. Baigiantis kėliniui svečiams pavyko kiek sušvelninti atsilikimą. Po pirmojo kėlinio rezultatas – 32:26.

​Antrasis kėlinys buvo itin permainingas. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Po taiklaus K. Pupinio dvitaškio „Kauno autobusai“​ išlygino rungtynių rezultatą. Sužaidus 5 kėlinio minutes prasidėjo atkakli kova dėl kiekvieno taško. Kėlinys baigėsi rezultatu 51:48.

​​Antroji rungtynių pusė žadėjo įnirtingą kovą. Kiek sėkmingiau trečiąjį ketvirtį pradėję šeimininkai susikrovė 10 taškų pranašumą (60:50). ​Tačiau tai nei kiek neleido atsipalaiduoti „Grizliams“​. Kėlinio pabaigoje po 2 iš eilės taiklių D. Gvezdausko tolimų šūvių rezultatas vėl tapo lygus – ​75:75. ​Kėlinį taikliu tritaškiu užbaigė V.Šukys (78:75).

​Ketvirtajame rungtynių kėlinyje įtampa pasiekė aukščiausią tašką. Abi komandos jautė, kad gali laimėti. Likus žaisti mažiau nei 5 minutes rezultatas buvo lygus 84:84. ​Nors po taiklaus V. Metelicos („Grizliai“) dvitaškio komandas skyrė 5 taškai, tačiau praėjus daugiau nei minutei, iniciatyvą perimė „​Kauno autobusų“​ komanda, kuri sužaidė atkarpą 10:0 (90:95). Tai lėmė svečių pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas – 93:99.

​​Po pergalės buvo pakalbintas vienas iš rezultatyviausių nugalėtojų komandos žaidėjų T.Rakauskas. Jo komentaras apie rungtynes:
„Sunku žaisti tokioje mažoje salėje, kampų nėra, tai tokia didelė krūva žaidėjų. Gale tie keli tritaškiai įkrito. Tai padėjo pasiekti pergalę. Pataikymas buvo labai svarbus, nes po krepšiu labai sunku, daug žmonių. Lengvų pergalių nesitikim, nes susirenkam negausiai, tokie veteranai, tai žinom, kad lengva tikrai nebus.“

A lygos turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje „Kauno autobusai“ įveikė „Huawei“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 00:49 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.) Puolimo rungtynėse Kauno autobusai pranoko Kauno TMPC (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno TPMC“ pirmose pusfinalio rungtynėse įtikinamai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)