Rivjera baldai ‒ Grizliai vs DNC ‒ Sporto fėja (62:71)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 20:00 val. @ V. Adamkaus gimnazija, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“

2017 lapkričio 14 d., Antradienis, 21:05 val., peržiūros: 797

Antradienį V.Adamkaus gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Grizliai“ ir svečių teisėmis atvykę „DNC – Sporto fėja“ .

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, tačiau „DNC – Sporto fėja“ greitai susitvarkė su puolimu ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 6:8). Vis dėlto, „Grizliai“ pasinaudojo savo aikštelės pranašumu, kur susikrovė trijų taškų pranašumą ir išsaugojo iki kėlinuko pabaigos ( 17:14). Antrame kėlinyje šeimininkai toliau nestabdė apsukų, o svečiams tritaškiai metimai buvo užrišti ir atotrūkis išaugo iki dvylikos taškų ( 32:20). Po minutės pertraukėlės „DNC – Sporto fėja“ strigo puolime, o „Grizliai“ draskė varžovų gynybą , kur prieš ilgąją pertrauką turėjo 16 taškų – 43:27.

Po ilgosios pertraukos „DNC – Sporto fėja“ ekipai pavyko dvitaškiais metimais sumažinti skirtumą, o „Grizliai“ toliau buksavo puolime ir likus žaisti tris minutes komandas skyrė 7 taškai ( 53:46). Ketvirtame kėlinyje svečiai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau „Grizliai“ greitai atstatė turėtą pranašumą ( 62:53). „DNC – Sporto fėja“ surengė spurtą 18:0 po ilgos pertraukos persvėrė rezultatą į savas rankas ir iškovojo pergalę, rezultatu – 62:71 (17:14, 26:13, 10:19, 9:25)

Po laimėtų rungtynių „DNC – Sporto fėja“ekipos treneris, D.Budginas, kalbėjo:
„Pradėjom be pagrindinio žaidėjo, sunku komandai buvo. Tiesiog, nepripratę prie tokios mažos salės, metimai nekrito, tačiau ketvirtame kėlinyje atsirišo krepšys, varžovai pavargo ir atsistatė viskas į vietas .“

Ketvirtame kėlinyje „DNC ‒ Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 20:24 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ vos išnešė sveiką kailį prieš „Gazuotas pienas “ ‒ Arnuva (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:35 val.)Įtemptose ir nervingose rungtynėse „Kauno autobusų“ pergalė prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:58 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę „DNC ‒ Sporto fėja“ įveikė „Huawei“ (96:65) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 21:22 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ tapo „A“ lygos čempionais (2018 gegužės 11 d., penktadienis, 00:03 val.)