Akademija vs Kauno autobusai (73:80)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Akademija“ turėjo pripažinti „Kauno autobusų“ pranašumą

2018 kovo 15 d., Ketvirtadienis, 21:47 val., peržiūros: 715

Ketvirtadienį A.Sabonio KC įvyko A lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Akademija“ (3/12) ir svečių teisėmis atvykę „Akademija“ (5/11).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Akademija“ užtikrinčiau atrodė tiek puolime, tiek gynyboje ir diktavo žaidimo sąlygas, kur per pirmą kėlinuką susikrovė 15 taškų pranašumą ( 16:31). Antrame kėlinyje komandos apsikeitė vaidmeimis. „Kauno autobusai“ surengė spurtą 10:0 ir toliau nestabdė apsukų. Po minutės pertraukėlės „Akademija“ toliau niekaip neatrado savojo žaidimo ir „Kauno autobusai“ pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį, kur pranašumą išlaikė iki ilgosios pertraukos – 42:45.

Po ilgosios pertraukos toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir su kiekviena minute keitėsi pirmaujanti komanda ( 62:63). Ketvirtame kėlinyje toliau komandos demonstravo kietą žaidimą, tačiau nė vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Akademija“ pradėjo rinktis pražangas, kur apstabdė varžovų agresyvumą gynyboje ir šeimininkai rinko lengvus taškus baudos aikštelėje ( 71:77). E.Aukštikalnis pelno du taškus ir komandas skiria tik keturi taškai. Po minutės pertraukėlės „Kauno autobusai“ užtikrintai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 73:80 (31:16, 11:29, 20:18, 11:17)

„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Kauno TPMC“ tritaškių atkarpa padėjo palaužti „Kauno autobusus“ (82:75) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)„Akademija“ eliminavo „Huawei“ iš tolimesnės kovos (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Akademija“ nugalėjo Advokatų kontorą „Konsus“ ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Kauno autobusus“ ir keliauja į „A“ lygos finalą (2018 gegužės 07 d., pirmadienis, 23:01 val.)Net Prienų „Vytautą“ taškais aplenkę „Kauno autobusai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „Kauno autobusai“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Akademijos“ krizė gilėja ‒ šįkart nusileista užtikrintai žaidusiai BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva ekipai (2018 sausio 16 d., antradienis, 22:47 val.)