Kauno autobusai vs Huawei (117:110)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

A lygos turnyrinės lentelės lyderių dvikovoje „Kauno autobusai“ įveikė „Huawei“

2018 vasario 20 d., Antradienis, 00:49 val., peržiūros: 806

Vasario 19-ąją dieną, 21 val. „Kauno energijos“ sporto salėje, susitiko „A“ lygos komandos „Kauno autobusai“ (šeimininkai) ir „Huawei“ (svečiai). Jau nuo susitikimo pradžios tapo aišku, kad šiandien komandos tikrai mažai dėmesio skirs gynybai ir aikštelėje duominuos vien puolimas. Nors abi komandos šį vakarą puikiai pataikė, tačiau „Kauno autobusai“ prie puikaus taiklumo turėjo dar ir ūgio pranašumą. Šeimininkai užtikrintai žaidė visas rungtynes ir nors pabaigoje atleido vadžias, tačiau laimėjo susitikimą rezultatu 117:110 (26:27, 30:23, 26:27, 35:33).

Jau susitikimo pradžioje galima buvo suprasti, kad šiandien žaidėjai susirinko tikrai ne geros gynybos demonstruoti. Abi komandos jau nuo pirmųjų minučių leidosi į taškų lenktynes, žaidėjai drąsiai atakuodavo net ir pačioje atakos pradžioje, tad nors ir pasitaikė netaiklių metimų, tačiau visą tai kompensavo milžiniškas tempas, taiklūs tritaškiai. Šeimininkų puolimas buvo grįstas metimais toliau nuo krepšio, o svečiai bandė draskyti varžovų gynybą prasiveržimais. Komandos vis keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir nors pirmąjį kėlinuką minimaliai laimėjo svečiai, tačiau artėjant ilgajai pertraukai „Kauno autobusai“ pabėgo į priekį ir pirmavo rezultatu 56:50.

Antroje rungtynių dalyje niekas iš esmės nepasikeitė. Komandos netgi dar labiau padidino savo tempą, bet šį kartą pranašumas visą laiką išliko šeimininkų pusėje. „Kauno autobusams“ labai padėjo ūgio pranašumas, geresnė kova po krepšiais leido susikurti ne vieną bandymą kartoti metimus, o komanda nepastebimai didino savo persvarą. „Kauno autobusai“ dar ketvirtojo kėlinuko pradžioje perkopė 100 taškų ribą, o greitos atakos leido susikurti saugų dviženklį pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje kiek atleistos vadžios įnešė intrigos šiame mače, nors „Huawei“ sumažino šeimininkų persvarą iki penkių taškų, tačiau D. Gvezdausko ir T. Rakausko taškai rungtynių pabaigoje įtvirtino „Kauno autobusų“ pergalę – 117:110.

Audrius Juodelis („Kauno autobusai“):

„Susitiko turnyrinės lentelės kaimynai. Gavosi, kad mums norėjosi laimėti dvylika taškų, nes pirmas rungtynes buvom pralošę vienuolika taškų, bet jau paskui, rungtynių pabaigoje niekas nežiūrėjo koks skirtumas, svarbiausia buvo pasiimti pergalę. Su puolimu viskas yra gerai, bet šiandien gynyboje atkarpomis buvo tikrai prastai, bet pergalė yra pergalė.“

Permainingoje kovoje „Kauno TPMC“ įveikė „Huawei“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:57 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Įtemptose ir nervingose rungtynėse „Kauno autobusų“ pergalė prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:58 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „Kauno autobusai“ (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)Geresnis puolimas leido „Kauno autobusai“ ekipai įveikti jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę „DNC ‒ Sporto fėja“ įveikė „Huawei“ (96:65) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 21:22 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Huawei“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „Kauno autobusai“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)