BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vs BC „Amber Grill“ (88:74)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui

2017 lapkričio 27 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 690

Pirmadienio, lapkričio 27 d. vakarą B lygos rungtynėse susitiko BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (5-0) bei BC „Amber Grill“ (1-1) ekipos.

Nuo pat susitikimo pradžios komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, metė vieną taiklų metimą po kito, tačiau geriau pataikę BC „Amber Grill“ po M. Agento tritaškio įgijo dviženklį pranašumą – 21:33. Visgi, penki M. Stankevičiaus taškai leido BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva ekipai šiek tiek priartėti ir pabaigti pirmą kėlinuką turint septynių taškų deficitą – 28:35.

Antrasis kėlinukas jau nebebuvo toks rezultatyvus. Kėlinuko pradžioje spurtavę šeimininkai išlygino rungtynių rezultatą 35:35. Nuo to laiko rungtynės vyko taškas į tašką ir pirmoji rungtynių pusė pasibaigė esant lygiam rezultatui 47:47.

Trečiajame kėtvirtyje puikiai pasiteisino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuvos ekipos sprendimas leisti mesti svečiams tritaškius metimus laisvesniems, kurie tuo nepasinaudojo, metė vieną tolimą metimą pro šalį po kito, ko pasekoje šeimininkai nutolo ir po trečiojo ketvirčio pirmavo 70:61.

Ketvirtajame kėlinuke BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva dar labiau padidino savo pranašumą, po greitos atakos rezultatyviausias rungtynių žaidėjas M.Stankevičius sudrebino varžovų krepšį dėjimu ir aikštelės šeimininkai laimėjo šias rungtynes, taip iškovodami šeštąją pergalę paeiliui ir pavydami turnyrinėje lentelėje „Akademijos“ krepšininkus. Galutinis rungtynių rezultatas 88:74 (28:35, 19:12, 23:14, 18:13).

J. Eibukas (BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva) apie pasiteisinusį sprendimą trečiajame kėlinuke leisti laisviems varžovams mesti tritaškius: „iš tikro, pamatėme, kad jų vienam žaidėjui nelabai krenta šiandien, tai galvojom, lai meta, kol įmes. Gan ilgai neįmetė, tai ir nedengėm visą tą laiką“. Taip pat pridūrė: „o šiaip, jei varžovai būtų susirinkę pilnos sudėties, būtų labai sunki kova. Tikrai labai stipri komanda, mano manymu, netgi TOP 5 komanda“.

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva po pratesimo atsilaikė prieš „ICE“ ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės (96:95) (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva iškovojo triuškinančią pergalę (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:40 val.) „Kauno TMPC“ įveikė „Amber Grill“ ekipą (2018 vasario 01 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)