Rivjera baldai ‒ Grizliai vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (60:106)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 31 d., Antradienis, 20:00 val. @ V. Adamkaus gimnazija, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva iškovojo triuškinančią pergalę

2017 spalio 31 d., Antradienis, 21:17 val., peržiūros: 662

Antradienį V.Adamkaus gimnazijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko „Grizliai“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva įjungė aukštesnępavarą, kur per pirmą kėlinuką pataikė net 7 tritaškius metimus ( 16:33). Antrame kėlinyje „Grizlių“ penketui toliau sunkiai sekėsi tvarkytis su varžovų puolimu, o svečiai su kiekviena minute didino pranašumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 29 taškai – 30:59.

Po ilgosios pertraukos sužaidus tris minutes A.Butkus patyrė traumą ir šeimininkai liko tik keturiese. BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grizlių“ ekipos, kur svečiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 60:106 (16:33, 14:26, 17:26, 13:21)

Po laimėtų rungtynių BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva ekipos treneris,J.Eibukas, kalbėjo:
„Varžovai buvo nepilnos sudėties. Pavyko iškovoti lengvą pergalę.“

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)Po BC „Gazuoto pieno“ – Arnuva kojomis krito dar vienas varžovas (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:49 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva po pratesimo atsilaikė prieš „ICE“ ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės (96:95) (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 01:00 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)