Akademija vs Rivjera baldai ‒ Grizliai (86:74)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 791

Gruodžio 11 dieną „A. Sabonio KC“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Akademija“ priemė svečius „Rivjera baldus ‒ Grizlius“. „Akademija“ buvo iškovojusi septynias pergales iš tiek pat galimų, o „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir šešis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Įpusėjus trečiai minutei nei viena komanda pranašumo neturėjo (6:6). Vėliau „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ išsiveržė į priekį ir trapią persvarą išlaikė iki kėlinio pabaigos (19:24).

Antrą kėlinį taikliu tritaškiu pradėjo „Akademija“ (21:24), bet netrukus taikliu metimu atsakė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (21:26). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė vienas taškas (27:28). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Akademija“ (34:28). Visgi paskutines beveik tris kėlinio minutes „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė 10 taškų be atsako (34:38).

Trečio kėlinio pradžioje du tritaškius pataikė „Akademija“ (40:38). Antrą minutę dviem taikliais metuimais atsakė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (40:43). Trečią minutę spurtą pradėjo „Akademija“, kuri pelnė 10 taškų be atsako (50:43). Septintą minutę „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pasivijo varžovus (50:49). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (54:52).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, o ir vėliau didesnio nei keturi taškai pranašumo nepavyko įgyti nei vienai komandai. Likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (65:65). „Akademija“ turėjo galimybę laimėti rungtynių pabaigoje, bet „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ rezultatą išlygino (71:71). „Akademijos“ paskutinė ataka baigėsi nesėkmingai.

Pratęsimo pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais, o vėliau puikiai gindamiesi ir taikliai atakuodami „Akademija“ susikrovė pranašumą (86:74). „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ greičiausiai ir jėgų turėjo ne per daugiausiai. „Akademija“ iškovojo aštuntą pergalę iš eilės, o „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pralaimėjo septintą kartą.

„Akademijos“ treneris L.Juknys: „Labai gera turėti ilgą atsarginių suolą. Kad ir kas išeina į aikštę, visi atsiduoda šimtu procentų. Kova, noras laimėti, užsidegimas. Šie dalykai mūsų žaidimą optimizuoja. Turėjome ilgą rotaciją irdėl to įveikėme varžovus pratęsime.“

BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Akademija“ patiesė vienus lygos favoritų (2018 balandžio 03 d., antradienis, 21:46 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)