Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs ICE (76:86)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį

2018 balandžio 15 d., Sekmadienis, 19:39 val., peržiūros: 680

Sekmadienį, A. Sabonio centro salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Atkrintamosios rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ priemė svečius „ICE“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes buvo laimėję „ICE“.
Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ “ komanda, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. „Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ “ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po pirmojo kėlinio – 18:17.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai savo greitomis atakomis išlygino rezultatą ir pasivijo priešininkus (20:20). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė devyni taškai (26:35). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „ICE“ (26:40). Per paskutines dvi kėlinio minutes svečiai išlaikė 14 taškų pranašumą – 28:42.

Trečiajame kėlinuke ,,Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“" komanda, nors ir kaip stengėsi, bet šiandien stipresni buvo priešininkai. Puikiai pasirodę svečiai, toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose. Rezultatas po trečiojo kėlinio - 53:61.

Ketvirtajame kėlinuke svečiai neatsipalaidavo, toliau naudodamiesi varžovų klaidomis vertė jas į taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 76:86 (18:17, 10:25, 25:19, 23:25).

„ICE“ komandos treneris T.Jonkus: Šiandieną protingai sužaidėme puolime, kai kur išnaudojome fizinę jėgą, tai ir lėmė mūsų pergalę.

Tik po atkaklios kovos „ICE” įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ekipą (2018 kovo 16 d., penktadienis, 00:33 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)„Huawei“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 06 d., antradienis, 22:27 val.)Jaunieji Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ krepšininkai krito ir prieš Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 01:43 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)„ICE“ pergalingai pradėjo B lygos pusfinalį (2018 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)