R2P Sport ‒ S/M vs United ‒ „R2P Sport“ (74:79)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 14:11 val., peržiūros: 1569

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko I pogrupio lyderiai „R2P Sport ‒ S/M“ ir svečių teisėmis atvykę United ‒ „R2P Sport“. Pirmajame susitikime „R2P Sport ‒ S/M“ po atkaklios kovos įveikė varžovus rezultatu – 85.90.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau United ‒ „R2P Sport“ greitai susitvarkė su gynyba ir puolimu, kur persvėrė rezultatą į savas rankas ( 9:16). Vis dėlto, M.Mackevičiaus pastangomis svečiai ėmė mažinti skirtumą. Prie spurto J.Pocius prisidėjo dviem tolimais metimais ir „R2P Sport ‒ S/M“ įgijo 6 taškų pranašumą ( 25:19). Per likusį laiką „United“ užpuolė keletą greitų atakų – 25:23.

Antrame kėlinyje „R2P Sport ‒ S/M“ puolimas pradėjo dominuoti, kur su kiekviena ataka smeigė tolimus metimus ir pranašumas išaugo iki 15 taškų ( 40:25). Po minutės pertraukėlės Mantvydas Gečionis ėmėsi iniciatyvos , kur svečiams padėjo surengti sėkmingą atkarpą ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų ( 42:36). Likus žaisti dvi minutes United ‒ „R2P Sport“ toliau demonstravo stabilų žaidimą ir susimažino deficitą iki 3 taškų – 44:41.

Po ilgosios pertraukos United ‒ „R2P Sport“ toliau žaidė lyg ant bangos , kur varžovams sunkiai sekėsi sustabdyti puolimą ( 48:52). Visgi, svečiai pradėjo klysti, o tuo pasinaudojo J.Pocius, kuris greitas atakas užbaigdavo sėkmingai ( 55:52). Ketvirčio pabaigoje United ‒ „R2P Sport“ pasinaudojo tolimais metimais ir susigrąžino lyderio vaidmenį – 55:60.

Ketvirtame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. Svečiai mažais žingsniukais sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau D.Gudeliauskas svarbiu momentu patraukė komandą į priekį ir vėl susigrąžino turėtą pranašumą ( 63:70). „R2P Sport ‒ S/M“ turėjo galimybę sumažinti skirtumą, bet svarbūs metimai skriejo pro šalį ir United ‒ „R2P Sport“ iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 74:79.

R2P Sport ‒ S/M: Mindaugas Mackevičius – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Pocius – 18 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 12 tšk., Ignas Vanagas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

United ‒ „R2P Sport“: Donatas Gudeliauskas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Mantvydas Gečionis – 16 tšk., Andrius Gedminas – 12 tšk.

United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)United ‒ „R2P Sport“ komandos tritaškių lietus paskandino „MRU VSF“ ekipą (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:38 val.)„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)