Huawei vs SK „Neveronys“ (59:77)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Neveronys“ pasiekė solidų revanšą bei išlygino serijos rezultatą

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 00:28 val., peržiūros: 1229

Pirmadienį, balandžio 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Huawei“ ir svečių SK „Neveronių“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios dominavę ir komandišką žaidimą demonstravę svečių krepšininkai nepaliko jokių vilčių varžovams. 59:77 (17:23, 12:18, 20:23, 10:13).

Susitikimo pradžioje pirmas dvi minutes komandos dar žaidė apylygiai, tačiau vėliau vieną po kitos rezultatyvias atkarpas rengę SK „Neveronys“ ėmė toli nuo varžovų bei po pirmojo kėlinuko turėjo šešių taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau greitame puolime taškus rinkę svečių krepšininkai įgijo dviženklę persvarą. Įpusėjus kėliniui „Huawei“ dar buvo šiek tiek priartėję, bet per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios žymiai geriau pasirodę svečių žaidėjai susigrąžino dvylikos taškų pranašumą. 29:41.

Po ilgosios pertraukos kelias minutes žaidimas klostėsi apylygiai, bet ir vėl spurtavę SK „Neveronys“ dar labiau atitrūko. Trečiojo ketvirčio viduryje spurtavę „Huawei“ žaidėjai sugebėjo sumažinti deficitą iki vienženklio, tačiau ir vėl pabaigoje geriau pasirodę svečiai susigrąžino solidų atotrūkį. Paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkams jau ėmė stigti jėgų bei noro žaisti, kuo puikiai pasinaudoję SK „Neveronys“ dar labiau padidino pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 59:77.

Po šios pergalės SK „Neveronys“ išlygino serijos iki dviejų laimėjimų rezultatą – 1:1.

„Huawei“: Paulius Lekečinskas – 16 tšk., Domas Juknevičius – 14 tšk., Povilas Balčiūnas – 13 tšk.

SK „Neveronys“: Giedrius Bartkus – 20 tšk., Justas Draudvila – 15 tšk., Giedrius Purauskas – 9 tšk. (8 rezult. perd.)

„Laipsniai“ nukovė SK „Neveronis“ bei išlygino serijos rezultatą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:19 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)Atkaklioje dvikoje SK „Neveronys“ atsirevanšavo „Akademijai“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:03 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)