Advokatų kontora „Konsus“ vs Hidraulinės sistemos (66:79)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puolime geriau atrodžiusios „Hidraulinės sistemos“ ketvirtfinalio starte įveikė Advokatų kontorą „Konsus“

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 1463

Sekmadienį, balandžio 2 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos Advokatų kontoros „Konsus“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Jau nuo susitikimo pradžios puolime geriau atrodę svečių krepšininkai įgijo kelių taškų pranašumą, kurį laikė didžiąją rungtynių dalį bei pasiekė pergalę rezultatu 66:79 (11:14, 19:22, 24:23, 12:20).

Jau pačioje susitikimo pradžioje spurtavę ir dešimties taškų pranašumą įgiję svečiai atitrūko. Tik įpusėjus kėlinukui septynis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai kiek sušvelnino skirtumą tarp komandų. Antrojo kėlinuko pradžioje dar penkis taškus be atsako surinkusi Advokatų kontora „Konsus“ persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau čia pat spurtavę svečiai vėl išsiveržė į priekį ir po sėkmingos atkarpos įgijo dvylikos taškų pranašumą. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios aikštės šeimininkai sumažino deficitą perpus. 30:36.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir šiek tiek vėliau spurtavę aikštės šeimininkai vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Ilgai nesnaudusios „Hidraulinės sistemos“ čia pat susiėmė ir surengę spurtą 0:13 įgijo dvylikos taškų pranašumą. Nepaisant to, kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę Advokatų kontoros „Konsus“ žaidėjai deficitą sumažino iki penkių taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje aštuonis taškus be atsako surinkę „Hidraulinės sistemos“ vėl atitrūko, bet čia pat dešimt taškų iš eilės pelnę šeimininkai prisivijo varžovus iki trijų taškų. Vis tik, rungtynių pabaiga priklausė svečiams, kurie ir vėl surinko kelis taškus iš eilės bei priverti priešininkus palūžti. 66:79.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vitalijus Kirilovas pasidžiaugė: „Tai buvo vienos geriausių rungtynių šiame sezone“.

Advokatų kontora „Konsus“: Giedrius Kurtinaitis – 22 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Deividas Stankevičius – 13 tšk., Algirdas Janonis – 11 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Rokas Misevičius – 17 tšk., Tadas Vasiliauskas – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 14 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Ignas Krukonis – 12 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 10 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:25 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)