Akademija vs Advokatų kontora „Konsus“ (84:68)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“

2018 kovo 22 d., Ketvirtadienis, 22:41 val., peržiūros: 876

Ketvirtadienį, A.Sabonio KC įvyko A lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Akademija“ (10/6) ir svečių teisėmis žaidę Advokatų kontora „Konsus“ (8/9).

Rungtynių pradžioje N. Aleknavičiaus ir P. Grigaičio tolimi metimai iškart leido „Akademijai“ pabėgti 15:6. Bet po D. Stankevičiaus tolimo šūvio Advokatų kontora„Konsus“ priartėjo – 17:11. Visgi, kėlinuką šeimininkai užbaigė spurtuodami 12:0 ir po pirmojo ketvirčio jau buvo susikrovę solidžią persvarą 29:11.

Antrajame kėlinuke Advokatų kontorai „Konsus“ pavyko šiek tiek priartėti – 35:24. Bet tada po tritaškį šeimininkams pataikė L.Šaulevičius ir M.Kriaučiūnas, o „Akademija“ vėl nutolo – 52:34.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo M. Sadausko ir M. Veršinsko metimais, kurie leido Advokatų kontorai „Konsus“ spurtuoti bei priartėti iki 52:45. Bet labai greitai „Akademija“ vėl perėmė iniciatyvą ir po N. Aleknavičiaus tolimo šūvio jau pirmavo 67:47. Kėlinuko pabaigoje svečiai šiek tiek priartėjo – 67:54.

Lemiamame ketvirtyje „Akademija“ turimo pranašumo nebeišbarstė ir iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl aukštesnių pozicijų A lygoje. Galutinis šių rungtynių rezultatas 84:68 (29:11, 23:23, 15:20, 17:14).

L.Juknys:

„Chebra – šaunuoliai.“

BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Akademija“ nugalėjo Advokatų kontorą „Konsus“ ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)