BC „Amber Grill“ vs Advokatų kontora „Konsus“ (83:99)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį

2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 20:28 val., peržiūros: 727

Trečiadienį, balandžio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pusfinalio rungtynės tarp – vietos BC „Amber Grill” bei svečių „Advokatų kontora „Konsus“. Pirmoje rungtynių pusėje savas sąlygas diktavo aikštelės šeimininkai, tačiau jie klaikiai sužaidė trečiąjį ketvirtį ir taip susikomplikavo savo šansus šiose rungtynėse.

Rungtynes komandos pradėjo žaisdamos gana aukštu tempu ir pradžiai nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime. Aikštelės šeimininkai savo puolimą grindė tolimais metimais, o svečiai – metimais iš arčiau. Ir abejoms komandoms puolimo taktikos sekėsi labai neblogai. Per likusį kėlinio laiką BC „Amber Grill“ ekipai pavyko kiek atsiplėšti nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 30:24. Antrąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus įgijo jau ir dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet jie krito į šiokią tokią duobę, o tuo pasinaudojo “Advokatų kontora “Konsus” ir braukė savo atsilikimą gana ženkliai. Šiame kėlinyje komandos žaidė labiau fiziškai paremtą krepšinį ir rinkosi vos ne vieną pražangą po kitos. Visgi, skirtumas tarp komandų ženkliai nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 54:45.

Trečiąjį kėlinuką geriau pradėjo BC „Amber Grill“, kurie susigrąžino dviženklį pranašumą. Tačiau tuomet labai gerą atkarpą sužaidė „Advokatų kontora „Konsus“ ir netrukus jau patys išsiveržė į priekį. Vėliau aikštelės šeimininkų bėdos nesibaigė, kadangi svečių ekipa ir toliau nemažino apsukų ir bėgo toliau nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:71. Lemiamo ketvirčio metu komandų žaidimas vėl išsilygino ir jos keitėsi sėkmingais išpuoliais. “Konsus” ekipai labai sėkmingai sekėsi laikyti savo varžovus užnugaryje ir likus žaisti dvi minutes, komandas skyrė tie patys devyni taškai. Per likusį rungtynių laiką, aikštelės šeimininkams stebuklo sukurti nepavyko ir “Advokatų kontora “Konsus” pergalingai pradėjo šį pusfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas 83:99.

Andrius Šiaulys („Advokatų kontora „Konsus“):
“Laimėjom pirmąsias rungtynes, stengsimės laimėti ir kitas“.

Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)„Akademija“ nugalėjo Advokatų kontorą „Konsus“ ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)