Sabonio KC vs Kauno TPMC (78:92)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 28 d., Antradienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“ ketvirtfinalį pradėjo pasiekdami užtikrintą pergalę

2017 kovo 28 d., Antradienis, 21:19 val., peržiūros: 996

Kovo 28 dieną, 19:15 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „A“ lygos komandos „Sabonio KC“ (šeimininkai) ir „Kauno TPMC“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios ketvirtinalio rungtynės tarp šių ekipų. „Kauno TPMC“ šį vakarą didelio pasipriešinimo iš varžovų nesulaukė, jau pirmojo kėlinuko metu svečių pranašumas tapo dviženklis, nors „Sabonio KC“ krepšininkai sužaidė keletą neblogų atkarpų vėliau, tačiau jautėsi, kad „Kauno TPMC“ užtikrintai kontroliuoja rungtynių eigą ir pelnyta pergalė atiteko būtent jiems. Susitikimas baigėsi rezultatu 78:92 (17:27, 21:21, 10:21, 30:23).

Nors pirmosios rungtynių minutės vyko gana lygiai, bet jau pirmojo kėlinko metu „Kauno TPMC“ sugebėjo nutolti ir pasiekti net dviženklį pranašumą. Svečiai tiesiog viską darė geriau, pradedant metimų taiklumu, baigiant kova dėl kamuolių. Tiesa, „Kauno TPMC“ pasiekus 16 taškų pranašumą komanda tarsi sustojo, o puikią atkarpą sužaidę šeimininkai trumpam sugražino intrigą, skirtumas ištirpo iki 4 taškelių. Vis tik prieš ilgąją pertrauką svečiai vėl atstatė gana solidų savo pranašumą 38:48.

„Sabonio KC“ ekipa tikrai turėjo laiko pasivyti varžovus, bet trečiame kėlinuke būtent svečiai vėl ėmė diktuoti savo sąlygas. „Kauno TPMC“ ne kartą atsikovojo kamuolius puolime, kartojo savo metimus, o skirtumas netgi perkopė 20 taškų ribą. Intrigos nebebuvo, šeimininkai dabar jau kovojo tik dėl savo garbės. Kaip ir buvo galima tikėtis paskutiniame kėlinuke „Kauno TPMC“ atsipalaidavo, leido varžovams sužaisti ypač rezultatyviai (30 taškų per kėlinį), bet skirtumas buvo pakankamai didelis ir svečiai pasiekė užtikrintą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 78:92.

Sabonio KC: Justas Sakalauskas – 19 tšk., Modestas Šemeklis – 16 tšk. (13 atk. kam.), Marius Valinskas – 14 tšk., Elvis Juozaitis – 12 tšk.

Kauno TPMC: Mindaugas Jakštas – 25 tšk. (7 rezult. perd.), Martynas Valaitis – 21 tšk., Rokas Maleckas – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Andrius Čibiras – 12 tšk., Deividas Pogužinskas – 10 tšk.

„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „BK Centre“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno TPMC“ nubaudė negausiai susirinkusius „Banga & R2P Sport“ krepšininkus (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)„BK Centre“ patyrė eilinį sutriuškinimą (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 03:33 val.)„Sabonio KC“ surengė treniruotę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Kauno TPMC“ susitvarkė su „Sabonio KC“ (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:32 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)„A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių starte sunki „Baldų sandėlis.lt“ pergalė po pratęsimo (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)Kauno TPMC apgynė savas sienas prieš Sporto manija (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:54 val.)„Sporta Manija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno TPMC“ komandai ir išlygino A lygos pusfinalio serijos rezultatą (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:46 val.)Po ilgosios pertraukos susiėmę „Kauno TPMC“ žengė į pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)