Agentus vs Baltic Transline (60:61)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60)

2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 22:19 val., peržiūros: 753

Lapkričio 22d., Ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko 30+ lygos, „Furnika“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Agentus“ ir svečiai – „Baltic Transline“.

Rungtynės prasidėjo lėtai ir nerezultatyviai, įpusėjus kėliniui svečiai pirmavo 6 taškais (2:8), tačiau kėlinio pabaigoje „Agentus“ varžovus prisivijo – 10:11. Antrasis ketvirtis vyko rezultatyviau, šeimininkai kėlinio pradžioje rezultatą persverę, tačiau įpusėjus kėliniui „Baltic Transline“ susigražino pranašumą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusė turėdami 8 taškų persvarą – 26:34.

Antros rungtynių pusės pradžioje komandų puolimas vėl aprimo, o kėlinį tritaškiais pradėję svečiai padidino pranašumą iki 12-os (28:40), likusią kėlinio dalį vyko apylygis žaidimas, 5-iese susirinkę „Baltic Transline“ krepšininkai taupė jėgas lemiamoms akimirkoms, o varžovai tuom nepasinaudojo ir skirtumą sumažino tik 1 tašku – 39:46. Ketvirtąjį kėlinį efektyviai pradėjo „Agentus“ lyderis N.Sivolovas, per pirmąją kėlinio dalį pelnės 13 taškų išvedė šeimininkų ekipą į priekį (54:52), tačiau rungtynių pabaigoje laimė nusišypsojo „Baltic Transline“ krepšininkams, kurie nors ir nesumetę svarbių baudos metimų vistiek iškovojo sunkią pergalę – 60:61 (11:10, 15:24, 13:12, 21:15).

,,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:01 val.)„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Sporto Manijos“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:27 val.)„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)Baltic Transline įveikė Šernai pasipriešinimą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Baltic Transline“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 21:30 val.)