Dumblas vs Baltic Transline (99:70)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 13:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus

2018 lapkričio 25 d., Sekmadienis, 15:02 val., peržiūros: 707

Lapkričio 25 dieną, 13:10 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Dumblas“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Negausiai susirinkę „Baltic Transline“ krepšininkai priešinosi tik pusantro kėlinuko, vėliau „Dumblas“ nutolo, pasiekė saugų pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 99:70 (27:22, 25:19, 17:12, 30:17).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai rezultatyviai, krepšininkai dažnai ir gana taikliai atakavo iš tritaškio zonos, o priekyje kurį laiką buvo „Dumblas“. Vis tik „Baltic Transline“ sugebėjo atsitiesti ir antrame kėlinuke netgi persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau tai buvo viskas, netrukus šeimininkai spurtavo ir prasidedant ilgajai pertraukai jau turėjo solidų pranašumą 52:41.

Po ilgosios pertraukos „Dumblas“ puikiai išnaudojo savo ūgio persvarą, komanda taip pat išlaikė didelį tempą ir tai leido dar labiau nutolti. Galiausiai skirtumas tapo tiesiog triuškinamas ir nugalėtojas jau buvo aiškus. „Baltic Transline“ komandai nebeužteko jėgų ir ekipa rungtyių pabaigoje labai pasyviai žaidė gynyboje. Nors „Dumblas“ ir nepelnė šimtojo taško, tačiau ir taip komandos pergalė buvo daugiau nei užtikrinta 99:70.

„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 vasario 14 d., ketvirtadienis, 19:00 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 16:03 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:15 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)