Siusk.lt vs Agentus (71:69)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 17:49 val., peržiūros: 666

Vasario 10 d., sekmadienį, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Siusk.lt“ (8/5) ir svečiai – „Agentus“ (6/6).

Rungtynių pradžioje „Agentus“ žaidimą rėmė beveik vien tolimais metimais, kurie leido didžiąją kėlinuko dalį pirmauti, tačiau kėlinio pabaigoje M. Ručinsko tikslus tritaškis persvėrė rezultatą „Siusk.lt“ ekipos naudai 17:16.

Antrame kėlinuke ir toliau vyko atkakli kova, o įpusėjus kėlinukui po greitos S.Korolkov atakos svečiai pirmavo 24:26. Antroje kėlinuko pusėje pirmaujanti ekipa keitėsi beveik po kiekvieno metimo, o kėlinys baihgėsi minimalia „Agentus“ pranašumu 31:32.

Trečiajame kėlinyje „Siusk.lt“ ekipą į priekį patraukė D.Marčauskas bei P.Balčiūnas, po kurių metimų šeimininkai pirmavo 42:38. Turimą keturių taškų persvarą „Siusk.lt“ išlaikė iki kėlinuko pabaigos, po kurios pirmavo 50:46.

Lemiamame ketvirtyje po P. Balčiūno metimų bei dviejų D. Marčausko tritaškių šeimininkai jau pirmavo 62:53. Bet „Agentus“ nesiruošė pasiduoti ir labai greitai po dviejų tolimų N. Sivolovo šūvių priartėjo iki minimumo – 67:66. Tada iškart tolimą metimą pataikė P.Balčiūnas, bet į tai N.Sivolovas taip pat atsakė tritaškiu. Visgi, to pačio N. Sivolovo klaida paskutinėje atakoje leido „Siusk.lt“ ekipai laimėti. Galutinis susitikimo rezultatas 71:69 (17:16, 14:16, 19:14, 21:23).

„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)Permainingoje kovoje „Kauno savivaldybė & Policija“palaužė „Agentus“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:08 val.)Tik po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC Prekybą“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 19:03 val.)„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 21:20 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Siųsk.lt“ pergalingai pradėjo 30+ lygos pirmenybių startą (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 19:10 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)