Agentus vs Sporto manija (74:86)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę

2018 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 19:01 val., peržiūros: 626

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos „Furnika" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Agentus“ ( 4/3) ir svečių teisėmis atvykę „Sporto manija“ (0/6).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Agentus“, tačiau svečiai pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitai persvėrė rezultatą į savas rankas. Per likusį laiką „Sporto manija“ išlaikė susikrautą pranašumą ( 21:24). Antrame ketvirtyje svečiai toliau atrodė visa galva pranašesni puolime nei varžovai. „Agentus“ strigo gynyboje, o „Sporto manija“ prieš ilgąją pertrauką turėjau dviženklį pranašumą – 34:47.

Po ilgosios pertraukos „Agentus“ kilo į šturmą, tačiau svečiai greitai atstatė viską į vietas. „Sporto manija“ toliau demonstravo stabilų žaidimą, o šeimininkai bandė pavieniais veiksmai mažinti skirtumą, bet nesėkmingai ( 48:63). Ketvirtame kėlinyje „Sporto manija“ net neiledo šeimininkams pagalvoti apie skirtumo mažinimą. Vis dėlto, rungtynių pabaigoje „Agentus“ dar bandė pasipriešinti varžovams, tačiau „Sporto manija“ nepaleido iš rankų nusipelnytos pergalės – 74:86 (21:24, 13:23, 14:16, 26:23)

„Šilainiai“ neleido „Sporto manijai“ iškovoti pirmosios pergalės 30+ lygoje (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:45 val.)„Sporto manija“ įveikė „UNO“ ekipą ir žengia toliau (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„Sporto manija“ lengvai patiesė „Agentus“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 18:48 val.)„Sporto manija“ nugalėjo „Siusk.lt“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:48 val.)„Sporto manija“ triumfavo „30+“ lygos finale (VIDEO) (2019 balandžio 27 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Sporto manija“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno savivaldybė & Policija“ (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 22:39 val.)„UNO“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:28 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Sporto manija“ komandos pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 15:45 val.)Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„UNO“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)