Baltic Transline vs Dumblas (69:63)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic Transline“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą

2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 21:30 val., peržiūros: 568

Kovo 24 dieną, 19:10 val., Ringaudų mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Dumblas“ (svečiai). Komandos stojo žaisti atrųjų aštuntfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 99:82 buvo laimėjęs „Dumblas“). Jau rungtynių pradžioje puikų nusiteikimą pademonstravę „Baltic Transline“ krepšininkai atlaikė varžovų bandymus perlaužti rungtynių eigą ir šiaip ne taip išsaugojo trapų pranašumą savo rankose, o tuo pačiu išlygino serijos rezultatą. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:63 (21:2, 12:24, 15:24, 21:13).

Rungtynes su puikia energija pradėjo aišktelės šeimininkai, kurie nepastebimai rinko vieną tašką po kito ir krovėsi pranašumą. Tuo tarpu „Dumblas“ kiek strigo varžovų gynyboje, bet patys taip pat prametė gausybė laisvų metimų ir jų deficitas po tragiško starto atrodė tiesiog neįtikėtinai 2:21. Vis tik antrame kėlinuke svečiai jau atrodė kaip visiškai kita komanda ir sparčiai artėjo. Nors „Baltic Transline“ dar turėjo persvarą savo rankose, bet pralaimėtas antrasis kėlinukas nieko gero nežadėjo. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams pirmaujant rezultatu 33:26.

Po ilgosios pertraukos „Dumblas“ labai greitai išlygino rezultatą ir viskas prasidėjo iš naujo. Abi komandos dabar žaidė taškas į tašką ir nei viena pusė nesugebėjo susikurti nors kiek ženklesnio pranašumo. Rungtynių likimas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis, „Baltic Transline“ pataikė kelis itin svarbius tritaškius metimus, tai leido jiems pasiekti nedidelį pranašumą, o į tai „Dumblas“ atsakė tik klaidomis ir galiausiai turėjo pripažinti varžovų pergalę 69:63.

„Baltic Transline“ turėjo pripažinti „Sporto Manijos“ pranašumą (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:27 val.)„Dumblas“ įveikė „Šilainius“ ir išlygino serijos rezultatą (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 16:03 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)Baltic Transline įveikė Šernai pasipriešinimą (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:08 val.)Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„LSMU“ iškovojo triuškinamą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Šilainiai“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be vargo įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)