Agentus vs Baltic Transline (89:74)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ tritaškiai nukalė nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“

2019 vasario 14 d., Ketvirtadienis, 19:00 val., peržiūros: 647

Vasario 14 d., ketvirtadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Agentus“ (6/7) ir svečiai – „Baltic Transline“ (3/10).

Rungtynes „Agentus“ pradėjo keturiais tiksliais tolimais šūviais, po kurių iškart įgijo dviženklę persvarą 14:2. Turimą persvarą šeimininkai išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, po kurios buvo priekyje 20:8.

Antrame kėlinyje po dviejų Š. Kryžiaus ir vieno S.Korolkov tritaškių „Agentus“ dar labiau nutolo – 40:21, o iki antrojo ketvirčio pridėjo dar penkis taškus ir pasibaigus antrajam kėliniui pirmavo 47:23.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Agentus“ surengė dar vieną spurtą, po kurio nutolo iki 23:54. Visgi, tada M.Paršeliūnas pataikė du tolimus metimus paeiliui ir „Baltic Transline“ puolimas atsigavo, ko pasekoje svečiai priartėjo. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 70:48.

Ketvirtame kėlinuke T. Viršilo rezultatyvus žaidimas leido svečiams kiek priartėti. Galutinis susitikimo rezultatas 89:74 (20:8, 27:15, 23:25, 19:26).

M.Galinis („Agentus“):

„pagaliau susirinkome pajėgiausios sudėties, aišku, norėjosi didesnio rezultato. Po truputį jau atsiranda ir komandinis braižas komandoje.“

„Julijanava“ sezoną pradėjo pergale prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 20:32 val.)V. Šimaitis atvedė „UNO“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)„Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„Agentus“ antroje rungtynių pusėje neatsilaikė prieš „Dumblas“ (59:73) (2019 sausio 10 d., ketvirtadienis, 19:44 val.)„Siųsk.lt“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Baltic Transline“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 22:01 val.)Su trigubu dubliu flirtavęs R. Trepočka atvedė „Šilainius“ į pergalę prieš „Baltic Transline“ penketą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)Be keitimų žaidę „Baltic Transline“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agentus“ (61:60) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:19 val.),,Baltic Transline“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Uno“ krepšininkus (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:11 val.)