Dumblas vs DNC prekyba (69:99)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą

2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 15:34 val., peržiūros: 593

Sekmadienį, vasario 17 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Dumblas“ bei svečių „DNC prekyba”. Svečių ekipa visus reikalus sutvarkė jau pirmoje rungtynių pusėje, kuomet įgijo triuškinantį pranašumą ir nepaleido jo iš rankų.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį, tačiau tuomet labai gerą, 10:0 atkarpą, sužaidė svečių ekipa ir įgijo jau septynių taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „DNC prekyba“ ir toliau nemažino apsukų ir skirtumas tarp komandų išaugo jau iki dviženklio. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:27. Antrojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir kiek geriau atrodė „Dumblo“ ekipa, kuri sugebėjo po truputį artėti prie savo varžovų. Visgi, vėliau svečiai smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir vėl pabėgo nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:57.

Trečiojo kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Nei vienai komandai nepavyko suregzti sėkmingesnės atkarpos, kuri įtakotų rezultatą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 53:76. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „DNC prekyba“ iškovojo gana užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:99.

„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ krepšininkus (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 15:02 val.)„LSMU“ po atkaklios kovos įveikė „Dumblas“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 21:51 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ ataikė „Dumblo“ šturmą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:48 val.)„DNC prekyba“ atsirevanšavo „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 17:16 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)