DNC prekyba vs Šilainiai (103:95)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 22:58 val., peržiūros: 774

Sekmadienį, Kovo 3 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos antrojo turo A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų ,,DNC prekyba“ bei svečių- „Šilainiai“ krepšininkų. Tritaškių lietų surengę šeimininkai, šventė pergalę, rezultatu: 103:95 (27:24, 31:14, 23:30, 22:27).

Rungtynių pradžioje po I. Grigaravičiaus dviejų iš eilės dvitaškių, šeiminkai įsiveržė į priekį ( 4:0). Toliau, laikui bėgant, komandos kovėsi taškas į tašką. Tiek viena, tiek kita komanda keitėsi taikliais tritaškiais metimais. To pasakoje, po pirmųjų dešimties minučių, rezultatas buvo apyligis (27:24) – šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje D. Budgino ir A. Gedmino kartu realizuoti septyni tritaškiai, leido „DNC prekybai“ po dviejų kėliniu turėti užtikrintą persvarą: (58:38).

Antros rungtynių pusės pradžioje svečiai ir toliau buvo besivijančių vaidmenyje. Greitos šeimininkų atakos ir toliau leido laikyti užtikrintą pranašumą. Įpusėjus trečiam kėliniui po „Šilainiai“ komandos žaidėjo A. Knezio taiklaus dvitaškio(70:58), svečiai pradėjo alsuoti į nugarą šeimininkams. Spaudimui nepasidavę „DNC prekyba“, po trijų kėlinių turėjo vis dar įtikinamą persvarą (81:68). Ketvirtajame kėlinyje, svečiai dar bandė grįžti į rungtynes ir po V. Kapočiaus taiklaus tritaškio metimo, skirtumas tarp komandų siekė devynis taškus (100:91). Nepasimetę „DNC prekyba“, pradėjo gyntis agresyviau, o tik penkiese žaidę „Šilainiai“ nebeturėjo jėgų prisivyti varžovus. Atkaklioje kovoje, šeimininkai šventė pergalę, rezultatu: (103:95)

Šiuo metu „30+“ lygos antrojo turo A pogrupyje „DNC prekyba“ su keturiolika pergalių ir dviem pralaimėjimais užima pirmąją vietą, tuo metu „Šilainiai“ su dešimt pergalių ir šešiais pralaimėjimais, rikiuojasi antri.

„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)DNC prekyba išvargo pergalę prieš Šilainiai (2019 sausio 21 d., pirmadienis, 23:35 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)„LSMU“ pasiekė užtikriną pergalę prieš „Šilainius“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:20 val.)S. Skruodžio sezono rungtynėse „DNC prekyba“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 21:55 val.)Emocingose rungtynėse „Šilainiai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Šernus“ (2019 vasario 05 d., antradienis, 00:43 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„DNC prekyba“ puolimas nepaliko jokių šansų „LSMU“ krepšininkams (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:39 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Šilainiai“ palaužė „Dumblo“ krepšininkus (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:39 val.)