DNC prekyba vs Agentus (98:79)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą

2019 kovo 31 d., Sekmadienis, 21:20 val., peržiūros: 898

Sekmadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „DNC prekyba“ ir svečių teisėmis atvykę „Agentus“. Pirmajame susitikime „DNC prekyba“ varžovus įveikė 15 taškų pranašumu.

Rungtynės prasidėjo „DNC prekybos“ naudai, tačiau „Agentus“ greitai persvėrė rezultatą į savas rankas ir greitai susikrovė pranašumą (9:17). Po minutės pertraukėlės šeimininkai toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje, o svečiai neužleido lyderio pozicijos ( 16:27). Antrame kėlinyje „DNC prekyba“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų, o „Agentuso“ puolimas sustojo ir šeimininkai sumažino skirtumą iki keturių taškų – 43:47.

Po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko persverti rezutatą į savas rankas ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 57:57). „Agentus“ ekipai pasireiškė nuovargis, o tuo pasinaudojo „DNC prekyba“ žaidėjai, kur įjungė aukštesnę pavarą ir prieš lemiamą kėlinuką susikrovė 7 taškų atotrūkį ( 70:63). Ketvirtame kėlinyje „Agentus“ ekipai nepavyko užsikabinti ir „DNC prekyba“ iškovojo kelialapį į pusfinalį, kur jų laukia „LSMU“ ekipa – 98:79.

„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 22:23 val.)„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„DNC prekyba“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Sporto manijos“ penketuką (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:49 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)„Siusk.lt“ po nelengvos kovos palaužė „Agentus“ penketuką (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„DNC prekyba“ puolimas nepaliko jokių šansų „LSMU“ krepšininkams (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:39 val.)Vos penkiese susirinkę „LSMU“ įveikė „Agentus“ ekipą (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:20 val.)