DNC prekyba vs Siusk.lt (99:82)30+ lyga, „Furnika“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC prekyba“ užtikrintai įveikė „Siusk.lt“ krepšininkus

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 22:23 val., peržiūros: 707

Sausio 13 dieną 20:30 val., Kauno energijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „DNC prekyba“ (šeimininkai) ir „Siusk.lt“ (svečiai). Fantastišką puolimą rungtynių pradžioje demonstravę šeimininkai nesunkiai pasiekė labai solidų, daugiau nei 20 taškų pranašumą. Per likusius kėlinukus „DNC prekyba“ sumažino tempą, bet nesunkiai išlaikė saugią distanciją nuo varžovų ir laimėjo rungtynes rezultatu 99:82 (33:13, 25:20, 22:22, 19:27).

Rungtynes „DNC prekyba“ pradėjo tarsi net nebūtų jokios varžovų gynybos, komanda pataikė viską ką tik galėjo ir vos per 5 minutes surinko 20 taškų. Skirtumas tarp komandų išaugo labai greitai, o šeimininkai pirmąjį ketvirtį laimėjo net 33:13. Vėliau „DNC prekyba“ kiek sulėtino savo tempą, komanda pradėjo klysti, o pagaliau atsibudę „Siusk.lt“ žaidėjai pagaliau išjudino savo puolimą ir dabar rungtynės jau vyko taškas į tašką. Vis tik puikus startas leido šeimininkams turėti milžinišką persvarą prasidedant ilgajai pertraukai 58:33.

Antroje rungtynių dalyje komandos jau žaidė itin lygiai, „DNC prekyba“ nebesugebėjo išlaikyti tokio paties taiklumo, bet tai buvo savaime suprantama, nes komanda daugiau laiko pasireikšti leido atsarginiams žaidėjams. Nors „Siusk.lt“ rungtynių pabaigoje ir sumažino atsilikimą, tačiau kovoti dėl pergalės neturėjo jokių šansų. Šeimininkai ramiai užbaigė susitikimą ir laimėjo rungtynes rezultatu 99:82.

„DNC prekyba“ lengvai įveikė „Dumblo“ ekipą (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)„DNC prekyba“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Šilainiai“ krepšininkus (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:58 val.)„DNC prekyba“ įrodė savo pranašumą prieš „LSMU“ krepšininkus (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:09 val.)„DNC prekyba“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Agentus“ pasipriešinimą (2019 kovo 25 d., pirmadienis, 18:55 val.)„DNC prekyba“ puolimas nepaliko jokių šansų „LSMU“ krepšininkams (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:39 val.)„DNC prekyba“ įveikė „Agentus“ ir žengia į finalinį ketvertą (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 21:20 val.)„DNC prekyba“ iškovojo pergalę prieš nepilnai susirinkusius „LSMU“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 21:54 val.)„DNC prekybos“ tritaškiai pražudė „Dumblą“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 14:28 val.)„Siusk.lt“ nesunkiai įveikė „UNO“ komandą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„DNC prekyba“ pasiekė triuškinamą pergalę (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)