LSMU & Statybų vizija vs KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (77:60)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 20:14 val., peržiūros: 673

Sausio 7 d., sekmadienį, LSMU sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys Go Nealkoholinis“, 30+ lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „LSMU & Statybų vizija“ ir svečių – „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ komandų.

Rungtyniu pradžią žymiai geriau pradėjo šeimininkai. „LSMU & Statybų vizija“ komanda užkūrė tikrą pasiutpolkę puolime ir susitikimą pradėjo pelnydami 10 taškų be atsako ir visą kėlinuką išlaikė dviženklį pranašumą. Tačiau antroje kėlinio pusėje varžovų ekipa pagaliau pradėjo rinkti taškus ir nepaleido pernelyg toli, pirmasis rungtynių ketvirtis baigėsi – 20:10 šeimininkų naudai. Antrame rungtynių kėlinuke šeimininkų krepšininkai žaidė per savo gynėjus, kurie pataikė keletą tritaškių ir tai leido toliau kontroliuoti rungtynese. Nors antrąjį kėlinį svečiai jau žaidė rezultatyviau ir be didesniš duobių, bet namų ekipa užbaigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami – 37:24.

Antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo užtikrinčiau, neleisdami priešininkams rinkti taškų, o patys vėl laimėjo atkarpą 7:0 ir susikrovė solidžią 21 taško persvarą. Antroje ketvirčio pusėje komandų žaidimas išsilygino, tempas nukrito ir skirtumas žymiai nesikeitė. Po trijų ketvirčių ir toliau priekyje buvo šeimininkai – 59:41. Ketvirtasis kėlinukas vyko ramiai, „LSMU & Statybų vizija“ komanda ir toliau kontroliavo rungtynių eigą, o ir rungtynių nugalėtojas nebekėlė didelių klausimų. Runtynes rezultatu 77:60 laimėjo šeimininkų komanda. Tai buvo tik trečioji jų pergalė šiame sezone.

Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)Užtikrintai visas rungtynes pirmavę „Baltic Transline“ nukovė KK „Žaibas ‒ Spintumania“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:23 val.)Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę SK „Vertigo“ krepšininkai pranoko KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komandą (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 22:00 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)