Sporto manija vs LSMU & Statybų vizija (76:100)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 23 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę

2018 vasario 23 d., Penktadienis, 21:28 val., peržiūros: 672

Vasario 23 dieną, 18:45 val., LSMU sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Sporto manija“ (šeimininkai) ir „LSMU & Statybų vizija“ (svečiai). Nors šiandien susitiko pirmoji ir paskutinė grupės komandos, tačiau ramiose ir ne itin atkakliose rungtynėse pergalę pasiekė būtent pastaroji „LSMU & Statybų vizija“ ekipa. Susitikimas baigėsi rezultatu 76:100 (12:16, 22:26, 14:33, 28:25).

Rungtynių starte geriau atrodė „LSMU & Statybų vizija“ žaidėjai, nors abi komandos prametė visus tolimus metimus, tačiau „LSMU & Statybų vizija“ geriau kovojo po krepšiais, o svarbiausia labai sėkmingai gynė savo krepšį. Skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu pasiekė 10 taškų ribą, bet netrukus nustojo augęs, o L. Iljonskio tritaškių metimų serija padėjo „Sporto manijai“ netgi persverti rezultatą savo naudai. Nuo to momento ekipos jau žaidė kur kas rezultatyviau, o „LSMU & Statybų vizija“ prieš ilgąją pertrauką vėl susigražino iniciatyvą į savo rankas 34:42.

Antroje rungtynių dalyje „LSMU & Statybų vizija“ komanda jau atrodė kur kas solidžiau, žaidėjai dabar puikiai pataikė iš toli, sėkmingai rengė greitas atakas, o skirtumas nepstebimai išaugo iki daugiau nei 20 taškų. Nors „Sporto manija“ varžovams nusileido gana stipriai, bet ekipa atrodė labai rami, neprašė nei pertraukėlių, atrodė, kad pralaimėjimas žaidėjų pernelyg nejaudina. „LSMU & Statybų vizija“ dar surinko ir simbolinį šimtąjį tašką, o rungtynės baigėsi rezultatu 76:100.

„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)„LSMU & Statybų vizija“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 20:49 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)Atkakliose rungtynėse “LSMU & Statybų vizija” nepavyko pasiekti pergalės prieš vienus iš grupės lyderių “DNC” (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:49 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)