LSMU & Statybų vizija vs Baltic Transline (83:78)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 kovo 23 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

„LSMU & Statybų vizija“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį

2018 kovo 23 d., Penktadienis, 20:49 val., peržiūros: 626

Kovo 23 dieną, 18:45 val., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto - Veterinarijos akademijos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „LSMU & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Baltic Transline“ (svečiai). Komandos stojo žaisti trečiųjų, lemiamų, rungtynių dėl patekimo į ketvirtfinalį. Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynės buvo labai atkaklios, o šeimininkų pranašumas ėmė ryškėti tik po ilgosios pertraukos. „LSMU & Statybų vizija“ išlaikė nedidelę persvarą savo rankose ir peržengė aštunfinalio barjerą 83:78 (19:15, 21:29, 24:11, 19:23).

Nors rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, taiklumas buvo prastas, tačiau žaidėjai netrukus apsiprato aikštėje ir prasidėjo lygi ir atkakli kova. Abi komandos sėkmingai išnaudojo susikuriamas progas, ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, pražangų buvo nedaug, o tai savotiškai pagelbėjo „Baltic Transline“ žaidėjams, kurie turėjo trumpesnį suolelį. Ilgoji pertrauka prasidėjo nežymiai pirmaujant svečiams 40:44.

Antroje rungtynių dalyje „LSMU & Statybų vizija“ gerokai pagerino reikalus gynyboje, varžovai atakavo iš sunkių padėčių, o skirtumas dabar augo šeimininkų naudai. Taip pat „Baltic Transline“ pradėjo rinktis pražangas, o skirtumas pirmą kartą pasiekė ir 10 taškų ribą. Komandos suprato rungtynių svarbą, žaidimas darėsi vis kietesnis, kol po vieno kietesnio epizodo įvyko nedidelis konflikas, bet jis buvo laiku numalšintas. „Baltic Transline“ šiaip ne taip sumažino atsilikimą, bet kovoti dėl pergalės jiems pritrūko ne tik jėgų, bet ir laiko. „LSMU & Statybų vizija“ įrodė savo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 83:78.

„LSMU & Statybų vizija“:

„rungtynės buvo tokios pat sunkios kaip ir pirmosios, padėjo rimtas pokalbis prieš trečiąjį kėlinuką, turėtas ilgesnis suolelis. Pergalę taip pat lėmė tai, jog barsukas persivertė ant kito šono ir taikoma 30% nuolaida gipskartoniui.“

„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)LSMU & Statybų vizija atsibuvo tik ketvirtajame kėlinuke, bet to buvo maža pasipriešinti DNC (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:04 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)SK „Vertigo“ penketukas neatsilaikė prieš „LSMU & Statybų vizija“ krepšininkus (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:42 val.)