LSMU & Statybų vizija vs DNC (68:73)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

Atkakliose rungtynėse “LSMU & Statybų vizija” nepavyko pasiekti pergalės prieš vienus iš grupės lyderių “DNC”

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 21:22 val., peržiūros: 693

Kovo 4 dieną, 18:00 val., LSMU – VA sporto salėje susitiko “30+” lygos komandos “LSMU & Statybų vizija” (šeimininkai) „DNC“ (svečiai). Nuo pat pradžių užvirusi lygi kova vyko visas rungtynes, tačiau agresyvesnė „DNC“ gynyba leido jiems pasiekti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:73 (15:15, 20:16, 11:23, 22:19)​.

Pirmajame kėlinyje labiau susikaupę išėjo šeimininkai, kurie užklupo nesusikaupusius „DNC“ ir po greito spurto susikrovė 7 taškų pranašumą (7:0). Tačiau svečiams pavyko surengti kelis iš eilės 2+1 prasiveržimus ir pasivyti priešininkus. Toliau komandos žaidė apylygiai ir kėlinukas baigėsi lygiosiomis (15:15). Antrasis kėlinys vėl prasidėjo šeimininkų spurtu, kurie įgijo 9 taškų persvarą (28:17), bet svečiai greitai atsitiesė, taikliais metimais sušvelnino rezultatą net iki lygiųjų ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi (35:31).

Antroje rungtynių pusėje komandos rimčiau pradėjo žiūrėti į žaidimą, atsirado daugiau taktinių sprendimų. Svečiai nusprendė aktyviau gintis, ko pasekoje greitai susirinko komandinių pražangų limitą, tačiau taktika pasiteisino ir po trečiojo kėlinuko jau turėjo 8 taškų pranašumą savo pusėje (46:54). Ketvirtajame kėlinyje „DNC“ niekaip neprisileido varžovų, bet taip pat nepavyko ir atitrūkti iki saugesnio pranašumo. Tad visą kėlinį laikė 5 taškų pranašumą ir pasiekė pergalę (68:73).

“​DNC“ komandos treneris D.Budginas: „​Na, rungtynės buvo tiek mum, tiek jiems nieko neliamenčios, tad nebuvo didelės kovos. Žaidėme realiai be pagrindinio žaidėjo, tai truputį sunkiai gavosi žaisti. Taip pat tragiškai pataikėm, truputį kietoki lankai, tai užtat teko pavargt dėl pergalės.“

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Tadas142018 kovo 05 d., 08:43 val.
nieko „neliamenčios“...tikrai? rimtai ?
Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.) LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 19:55 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)N. Sivolovo metimas rungtynėse prieš „LSMU & Statybų viziją“ išplėšė pergalę „Agentus“ ekipai (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Baltic Transline“ be vargo nušlavė „LSMU & Statybų vizija“ komandą (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 20:09 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)