KK „Žaibas“ ‒ Spintumania vs SK „Vertigo“ (66:92)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Rungtynių kontrolę savo rankose išlaikę SK „Vertigo“ krepšininkai pranoko KK „Žaibas“ ‒ Spintumania komandą

2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 625

Sekmadienio vakarą VDU „Rasos“​ gimnazijos sporto salėje vyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KK „Žaibas“ ‒ Spintumania su SK „Vertigo“​ (svečiai). Užtikrinčiau žaidę svečiai nukovė šeimininkų krepšininkus.

​Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo 5 iš eilės M. Ručinsko (SK „Vertigo“​) taškais. Šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Svečiai tuo puikiai pasinaudojo pelnydami 11 taškų be atsako bei taip atitrūkdami iki 15 taškų (4:19). Kėlinio pabaigoje dar sekė kelios sėkmingos SK „Vertigo“ atakos. Rezultatas po pirmųjų 10 minučių – 6:25.

​Antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Svečiai pradėjo klysti, taip pat nebepataikyti. Tuo pasinaudojo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania​ krepšininkai. Nuostabiai šiame kėlinyje sužibėjo šeimininkų komandos žaidėjas J.Fiodorovičius, kuris sėkmingais prasiveržimais bei taikliais tritaškiais pjaustė visą varžovų gynybą. Jis pelnė 14 komandos taškų šiame ketvirtyje. Kėlinį taikliu dvitaškiu užbaigė M.Grikietis bei taip sumažino svečių persvarą iki 2 taškų – 35:37.

​Trečiajame kėlinyje svečiai vėl perimė iniciatyvą. D.Marčauskas dėjimu su varžovo pražanga sudrebino krepšį bei pataikęs baudą išvedė savo komandą į priekį dviženkliu taškų skirtumu. Kiek vėliau sekė 2 taiklūs A. Dervinsko baudos metimai, kurie sugrąžino jau pirmajame kėlinyje turėtą 19 taškų persvarą (41:60). Kėlinio pabaigoje 2 taiklius tritaškius bei dvitaškį įmetęs A.Kaluževičius (KK „Žaibas“ ‒ Spintumania​) kiek apmažino šeimininkų deficitą. Rezultatas prieš lemiamą kėlinį – 53:66.

​Paskutinysis ketvirtis vyko pagal SK „Vertigo“​ scenarijų. Varžovams neleidę pagalvoti apie galimą intrigą svečiai didino savo persvarą. Viena po kitos sekė greitos atakos. Drausmingai gynyboje dirbę SK „​Vertigo“​ pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 66:92.

M. Čižo komentaras po pergalingų rungtynių:
„Gynyboje gynėmės keturiese, vienas visada priekyje stovėjo. Daug ilgų pasų padarėm ir gavosi rezultatas. Mes įpratę visą sezoną žaisti penkiese, tai dabar kai septyniese, net nepasidalinam vieta aikštelėje.“

„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„UNO“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:35 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)„Agentus“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkų (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 19:45 val.)Puikus „Agentus“ puolimas leido įveikti KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidusi „LSMU & Statybų vizija“ be vargo įveikė „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 20:14 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:27 val.)Užtikrintai visas rungtynes pirmavę „Baltic Transline“ nukovė KK „Žaibas ‒ Spintumania“ ir iškovojo pirmąją sezono pergalę (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Šernai“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:21 val.)