Baltic Transline vs Šilainiai (90:104)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus

2017 gruodžio 17 d., Sekmadienis, 20:50 val., peržiūros: 719

Gruožio 17 dieną, 19:15 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „30+“ lygos komandos „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Abi komandos šiose rungtynėse susirinko itin negausiai, vos 5 ir 6 žaidėjai. Tad ir pats žaidimas buvo paremtas labiau puolimu, žaidėjai saugojosi pražangų ir dažnai pataupydavo jėgas gynyboje. Labai lygi ir kiek permaininga kova tęsėsi tris su puse kėlinuko, o tuomet varžovų klaidomis pasinaudoję „Šilainiai“ pabėgo tolyn, pasiekė dviženklį pranašumą ir pergalės iš savo rankų nebepaleido 90:104 (25:23, 27:26, 23:26, 15:29).

Rungtynių pradžioje komandos atrodė labai ramiai, žaidėjai keitėsi taikliais metimais ir buvo aišku, kad panašus krepšinis ekipas lydės iki pat pabaigos, nes „Baltic Transline“ neturėjo nei vieno keitimo, o „Šilainiai“ vertėsi su vos vienu atsarginiu žaidėju. Vaizdas aikštelėje buvo gana neblogas, apart dažnų svečių klaidų daugiau broko nepasitaikė, buvo gausybė taiklių metimų, greito žaidimo ir gražių atakų. Pačios rungtynės klostėsi kiek permainingai, vienu metu į priekį lyg ir tvirčiau pabėgo „Baltic Transline“, tačiau iki ilgosios pertraukos „Šilainiai“ priartėjo ir atsilikėjo vis 3 taškais 52:49.

Antroje rungtynių dalyje viskas vyko kone identiškai, rezultatyvus žaidimas, mažai klaidų ir nuostabus komandų taiklumas niekur nedingo ir per likusį laiką. „Šilainiai“ šiose rungtynėse pataikė net 16 tritaškių metimų, o tai darė fantastišku 66% taiklumu, nors ne ką prasčiau atrodė ir „Baltic Transline“ žaidėjai, tačiau svarbiausiais momentais komanda ėmė klysti, o po klaidų sekė skubotos pražangos. Visa tai galiausiai padėjo svečiams spurtuoti ir paskutinėmis minutėmis „Šilainiai“ turėjo dviženklį pranašumą, kurio nebepaleido iki pat finalinio švilpuko 90:104.

„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje palaužė „UNO“ krepšininkus (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 22:34 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“ (2018 sausio 19 d., penktadienis, 22:35 val.)„Šilainių“ penketas nurungė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania krepšininkus (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 22:00 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)