KK „Žaibas“ ‒ Spintumania vs Sporto manija (55:89)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 937

Sekmadienį, spalio 22 dieną, VDU „Rasos“ gimnazijos sporto salėje įvyko „30+“ pirmenybių rungtynės tarp vietos KK „Žaibo“ bei svečių „Sporto manijos“. Aikštelės šeimininkai savo varžovams priešinosi tik didžiąją pirmojo kėlinio dalį, o nuo pirmojo ketvirčio pabaigos svečių ekipa pradėjo tolti nuo savo varžovų ir neatsigręžė atgal.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Tiesa, komandų puolimas šlubavo ir rungtynių pradžia rezultatyvaus žaidimo nežadėjo. Visgi, tuomet „Sporto manija“ pelnė dešimt taškų be atsako ir kiek nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 10:18. Antrajame kėlinyje komandos pradėjo žaisti kur kas rezultatyviau. Kėlinuko pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau tuomet svečiai laimėjo dar vieną stiprią atkarpą – 17:3 – ir įgijo jau didesnį nei 20-ies taškų pranašumą. Visgi, kėlinuko pabaigoje KK „Žaibui“ dar pavyko šiek tiek apkarpyti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 27:44.

Trečiajame kėlinyje „Sporto manija“ mažais žingsneliais pradėjo didinti savo pranašumą. Didelio noro gynyboje svečiai nerodė, tačiau tai jiems netrukdė dar labiau didinti savo pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 43:72. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. KK „Žaibas“ ekipa ir toliau daug klydo ir laidė metimus pro šalį, kuo tik ir naudojosi „Sporto manija“ ir dar labiau tolo nuo savo varžovų. Galiausiai „Sporto manijos“ kolektyvas sezoną pradėjo pergale, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 55:89.

Marius Dimša („Sporto manija“):
„Labai sunku buvo visiems po vasaros. Man, asmeniškai, pirmos varžybos, kitiems irgi pirmos varžybos. Ne itin daug mūsų susirinko, bet gal tiesiog buvom pranašesni savo meistriškumu. Iš pradžių buvo sunkiau, kol įsivažiavom, o paskui tiesiog meistriškumas mūsų suveikė.“

„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)„Sporto manija“ po ilgosios pertraukos nepaliko vilčių „LSMU & Statybų vizija“ komandai (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Sporto manija“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)