KK „Žaibas“ ‒ Spintumania vs Šilainiai (59:85)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

KK „Žaibas“ neturėjo ką priešpastatyti prieš „Šilainių“ aikštės gynybą

2017 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 21:41 val., peržiūros: 695

Sekmadienį, lapkričio 12 d., VDU „Rasos“ gimnazijos sporto salėje įvyko „30+“ pirmenybių rungtynės tarp vietos KK „Žaibo“ (1-2) bei svečių „Šilainių“ (1-2).

Rungtynės prasidėjo J. Fiodorovičiaus tritaškiais, kurie KK „Žaibui“ įpusėjus pirmajam ketvirčiui leido pirmauti 16:13. Visgi, H. Paulausko ir R. Stirbio metimai kėlinuko pabaigoje leido „Šilainiams“ kvėpuoti šeimininkams į nugaras – 23:22.

Ir toliau rungtynėse vyko apylygė kova, o įpusėjus antrajam ketvirčiui rezultatas buvo lygus – 29:29. Bet „Šilainių“ aukštaūgiai J.Česnavičius ir M.Kazickas pataikė po tritaškį ir pirmąją rungtynių pusę svečiai laimėjo rezultatu 34:41.

Trečiajame kėlinuke „Šilaniai“ sustojo į aktyvią aikštės gynybą, kas iškart davė vaisių. KK „Žaibo“ krepšininkai visiškai pasimetė, o svečiai, naudodamiesi šeimininkų klaidomis bei netaikliais metimais, bėgo į priekį, ir daugiausia N. Urbanavičiaus bei H. Paulausko greitos atakos leido „Šilainiams“ po trijų ketvirčių jau pirmauti 42:65.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, tačiau „Šilainiai“ nesustojo aktyviai gintis bei atsiradus bent menkiausiai galimybei bėgti į greitą puolimą, ko pasekoje, svečiams dar labiau pavyko padidinti savo ir taip solidų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 59:85 (23:22, 11:19, 8:24, 17:20).

„Šilainių“ krepšininkas J.Česnavičius: „apsigynėm panaudodami aikštės gynybą ir visą pabėgimą nuo varžovų padarė greitas puolimas.“

KK „Žaibas“ metė rimtą iššūkį „DNC“ ekipai (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje „Agentus“ atsirevanšavo prieš „Šilainius“ ir išlygino seriją (70:67) (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 19:32 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)