KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs Kauno savivaldybė & Policija (72:71)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2018 gegužės 02 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

30+ lygos mažajame finale minimali „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipos pergalė prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“

2018 gegužės 02 d., Trečiadienis, 21:35 val., peržiūros: 1005

Trečiadienį, gegužės 2 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+“ lygos mažojo finalo rungtynės tarp – „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei svečių teisėmis žaidusių „Kauno savivaldybė & Policija“ krepšininkų.

Rungtynių pradžioje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ įsiveržė į priekį ir po M. Motiejaičio tolimo šūvio pirmavo 13:7. Nors R.Dabašinskas taip pat tolimu metimu aptirpdė šeimininkų pranašumą 15:13, tačiau puikiai įsiliejęs po keitimo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipos krepšininkas D.Rimkevičius keliais metimais vėl atstatė didesnę persvarą šeimininkams – 21:16.

Antrajame kėlinuke „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ spurtavo ir po dviejų S.Korolkov tritaškių jau pirmavo 34:19. Nors G.Rūkas dar bandė patempti ant savo pečių „Kauno savivaldybės & Policijos“ puolimą mašiną, tačiau arčiau varžovų priartėti nepavyko. Po dviejų kėlinukų 46:33 priekyje buvo „Kauno savivaldybė & Policija“ .

Trečiajame kėlinuke po truputį „Kauno savivaldybė & Policija“ pradėjo tirpdyti šeimininkų persvarą. Įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo 52:45. Į tai „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ atsakė tiksliais naudingiausio mažojo finalo žaidėjo J. Leitano metimais, tačiau toliau nutolti nepavyko – 63:56.

Tritaškiai ketvirtajame kėlinuke leido „Kauno savivaldybei & Policijai“ grįžti į rungtynes – du pataikė R.Dabašinskas, vieną T.Grigalevičius, dar keturis taškus pridėjo T.Ališauskas ir likus žaisti kelioms minutėms rezultatas tapo 72:71. Tačiau per likusį laiką į krepšį pataikyti nepavyko nei vienai komandai, kas reiškė „KTU Plieno ‒ Spalvų salos“ pergalę bei iškovotą trečiąją vietą šiame sezone. Galutinis rungtynių rezultatas 72:71 (21:16, 25:17, 17:23, 9:15).

L.Narmontas („KTU Plienas ‒ Spalvų sala“) taip įvertino pasibaigusį sezoną:

„turbūt gerai, iš tikrųjų, Pernai baigėm antri, liūdnai, pralaimėdami, šiais metais sezoną baigėme laimėdami. Kaip sakant, visada trečią vietą, ko gero, laimėti yra smagiau tuo momentu.“

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ neleido “LSMU & Statybų vizija” revanšuotis (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 21:59 val.)