Baltic Transline vs Šernai (15:19)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 22:44 val., peržiūros: 703

Sekmadienį, gruodžio 3-ąją, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys Go Nealkoholinis“ Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baltic Transline“ priemė svečius „Šernai“ komandą. Šeimininkai iki šių rungtynių buvo pralaimėję penkis kartus ir šiose pirmenybėse dar neragavę pergalės skonio, o „Šernai“ savo sąskaitoje turėjo keturias pergales ir dvigubai mažiau pralaimėjimų – du.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, tačiau kiek geriau taškus rinkti sekėsi svečiais, kurie įpusėjus ketvirčiui turėjo jau 8 taškų persvarą. Netrukus rezultatyviai pradėjo žaisti ir aikštelės šeimininkai, o po kelių tritaškių kėlinio pabaigoje „Baltic Transline“ sumažino deficitą perpus – 15:19. Antro kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir rezultatas žymiai netiko. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes svečių persvara ištirpo iki vieno metimo (25:27). Nors svečiai ir buvo padidinę pranašumą iki šešių taškų, tačiau kėlinio pabaigoje K.Kaupas realizavo baudų metimus ir po pirmosios rungtynių pusės komandas skyrė trys taškai – 31:34.

Po pertraukos pirmomis minutėmis „Baltic Transline“ komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo tarpu jų varžovai sužaidė vieną geresnių atkarpų ir per tris minutes įgijo dviženklę persvarą (34:45). Šeimininkams ir toliau stringant puolime pavyko stabilizuoti padėtį bent jau gynyboje ir ilgą laiką skirtumas tarp komandų žymiai nekito, tik paskutinę minutę „Šernams“ pavyko atitrūkti jau keturiolikos taškų skirtumu (41:55). Tačiau paskutinį žodį šiame kėlinuke tarė A.Keršis pataikęs iš toli – 44:55.

Ketvirtame kėlinyje komandos atkakliai kovojo, o baigiantis pirmai kėlinio pusei „Baltic Transline“ netgi turėjo 4 taškų persvarą, tačiau jos neišlaikė. Likus žaisti pusę minutės rezultatas buvo lygus, bet abi komandos nesugebėjo apsiginti be pražangų, tačiau prie baudų metimo linijos stoję T.Gaurilčikas ir A.Grigaliūnas neklydo ir rezultatas po pagrindinio rungtynių laiko buvo – 67:67. Pratęsimo pradžioje komandos apsikeitė dvitaškiais, o po A. Keršio tritaškio šeimininkams vėl buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau tai buvo ir paskutinieji „Baltic Transline“ taškai šiose rungtynese. Trijų su puse minučių atkarpą jie pralaimėjo 0:9 ir paleido iš rankų savo šansus pakovoti dėl pirmosios pergalės šiose pirmenybėse – 72:80 (15:19, 16:15, 13:21, 23:12, 5:13)

Po rungtynių „Šernų“ komandos žaidėjai kalbėjo: „Šiandien sužaidėme taip kaip nereikia žaisti. Teisėjai rungtynių pabaigoje susitvarkė su situacija, suvaldė abiejų komandų žaidėjus, mes irgi padarėme išvadas ir per pratęsimą susikaupėme, kas leido iškovoti pergalę.“

„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU & Statybų vizija“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:49 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)