UNO vs DNC (75:77)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

P. Valentukonis pakartojo vakarykštį E. Ulanovo metimą ir išplėšė „DNC“ ekipai pergalę prieš „UNO“

2017 lapkričio 15 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 639

Lapkričio 15 d., trečiadienį, J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje jėgas aiškinosi 30+ lygos komandos – „UNO“ (1-3) irsvečiai, „DNC“ (2-0) krepšininkai.

Rungtynių pradžią „DNC“ pradėjo spurtu 0:7, tačiau „UNO“ labai greitai perėmė žaidimo vadžias į savo rankas ir po M. Paulaičio tolimo metimo jau pirmavo 13:9. Šeimininkai kėlinuko pabaigoje dar labiau padidino savo pranašumą ir pasibaigus jam pirmavo 18:11.

Antrajame kėlinuke du D. Budgino tritaškiai išlygino rungtynių rezultatą – 20:20. Į tai „UNO“ atsakė dviem tiksliais G. Šuklevičiaus metimais, kurie padėjo šeimininkams įpusėjus rungtynėms būti priekyje 36:33.

Trečiajame kėlinuke „UNO“ pradėjo dažniau klysti, kuo puikiai pasinaudojo „DNC“ krepšininkai. Kelios greitos atakos, keli tolimi metimai ir svečiai jau atitrūko dviženklia persvara – 38:49. Kėlinuko pabaigoje „UNO“ ekipa šiek tiek sušvelnino savo deficitą – 45:53.

Ketvirtajame kėlinuke „UNO“ priartėjo ir likus 15 sekundžių turėjo vos trijų taškų deficitą ir kamuolį savo rankose. Taiklus K. Samušio tritaškis likus 3 sekundėms iki kėlinuko pabaigos išlygino rungtynių rezultatą. Visgi, paskutinį žodį rungtynėse tarė P.Valentukonis, pakartojęs vakarykštį E. Ulanovo metimą. Toks pats tikslus, iš panašaus atstumo šio krepšininko metimas išplėšė pergalę „DNC“ ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas 75:77 (18:11, 18:22, 9:20, 30:24).

D.Budginas („DNC“) apie paskutinį P. Valentukonio metimą – „Ulanovo“. O apie rungtynes kalbėjo: „labai sunkiai, nesusirinkom, pusė sudėties atėjo, žaidėm, kas galėjo. Šiaip įdomios varžybos, varžovas – neblogas, pasitampėm, pažaidėm ir įdomiai baigėsi“.

Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)KK „Žaibas“ metė rimtą iššūkį „DNC“ ekipai (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 22:59 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 26 d., penktadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „DNC“ ekipą (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 19:10 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)SK „Vertigo“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „UNO“ (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)