LSMU & Statybų vizija vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (64:82)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

LSMU & Statybų vizija neatsilaikė prieš KTU Plienas ‒ Spalvų sala

2017 spalio 22 d., Sekmadienis, 19:55 val., peržiūros: 842

Sekmamdienio vakarą LSMU & Statybų vizija priėmė komandą KTU Plienas ‒ Spalvų sala. Susitikimą sėkmingiau pradėjo M. Petrausko bei V. Lapėno vedami šeimininkai, kurie būtent po M. Petrausko tolimo šūvio buvo priekyje 11:4, tačiau netrukus sekę du K. Rinkevičiaus tritaškiai ištirpdė skirtumą iki minimumo. Vis tik kėlinio galą sėkmingiau vėlgi sužaidė šeimininkai ir po pirmo kėlinuko pirmavo 6 taškais. Antrame ketvirtyje toliau vyko atkakli kova, o šeimininkams ir toliau pavykdavo išlaikyti nedidelį pranašumą savo pusėje. Ilsėtis komandos išėjo tais pačiais šešiais taškais pirmaujant šeimininkų komandai.

Trečiajame ketvirtyje P.Aleksonis bei T.Litinskas gero žaidimo puolime dėka ir geros komandinės gynybos „vaisiai“ pagaliau davė savo ir svečiai perėmė iniciatyvą, o prieš lemiamą ketvirtį įgijo netgi solidžią 8 taškų persvarą. Paskutinis kėlinys ir toliau priminė dviejų jau minėtų porų dvikovą puolime, kurioje geriau sekėsi KTU Plienas ‒ Spalvų sala komandai. 12-0 laimėta kėlinio pradžia išsprendė šių varžybų likimą ir galutiniu rezultatu 64-82 pergalę šventė KTU Plienas ‒ Spalvų sala.

UNO neatlaikė KTU Plienas ‒ Spalvų sala jėgos (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nepasipriešino „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (62:85) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:30 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje palaužė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:33 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 23 d., penktadienis, 21:28 val.)Šešiese susirinkę „LSMU & Statybų vizija“ netikėtai sutriuškino „UNO“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:27 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)„LSMU & Statybų vizija“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 20:49 val.)„LSMU & Statybų vizija“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:04 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nepaliko vilčių „Šilainiai“ (83:58) (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:57 val.)