Kauno savivaldybė & Policija vs DNC (76:83)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 16:20 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83).

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 19:51 val., peržiūros: 796

Sausio 7.d, Sekmadienį, Kaustos sporto salėje įvyko 30+ lyogs, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Kauno savivaldybė & Policija“ ir svečių – „DNC“.

Nuo pat rungtynių pradžios abi ekipos kovojo taškas į tašką, nors didžiąją dalį pirmojo kėlinio pirmavo svečiai, kėlinį jie laimėjo tik minimaliu – 1 taško skirtumu. Antrąjame rungtynių ketvirtyje keitėsi ne daug kas, komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau pirmąją rungtynių pusę geriau užbaigė „Kauno savivaldybė & Policija“ pirmaudami 4 taškais – 44:40.

Antrąją rungtynių pusę geriau pradėjo šeimininkai vienu metu turėję net 12 taškų persvarą, tačiau „DNC“ atsilikimą sumažino iki 5 taškų. Ketvirtąjame rungtynių kėlinyje „Kauno savivaldybė & Policija“ krepšininkams pirmaujantiems išlikti pavyko neilgai, žaidimo eigą perėmė svečiai ir ją išlaikė iki pat paskutinių rungtynių minučių – 76:83 (21:22, 23:18, 20:19, 12:24).

„DNC“ Donatas Budginas:

Tiesiog geros varžybos, rimtas varžovas, išpradžių gal šiek tiek nesisekė, nes praktiškai atvažiavom ant švilpuko, nebuvom apšilę, po to įsivažiavom ir peremėm iniciatyvą.

„DNC“ susitvarkė su „Kauno savivaldybė & Policija“ (93:74) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:18 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto manija“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ekipą (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:02 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)Šaltesnius nervus rungtynių pabaigoje išlaikiusi „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Gerai rungtynes pradėjusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išlaikė pranašumą savo rankose bei iškovojo pergalę (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 18:11 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)30+ lygos mažajame finale minimali „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipos pergalė prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)