Kauno savivaldybė & Policija vs LSMU & Statybų vizija (79:67)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

Gerai rungtynes pradėjusi „Kauno savivaldybė & Policija“ išlaikė pranašumą savo rankose bei iškovojo pergalę

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 18:11 val., peržiūros: 605

Sekmadienį, lapkričio 26 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių „LSMU & Statybų vizija“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nieko nelaukdami kūrėsi vis solidesnį pranašumą. Antroje rungtynių pusėje svečiai dar bandė priešintis savo varžovams, tačiau turėtas atsilikimas šįkart buvo neįkandamas jiems.

Pirmąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pelnė pirmuosius devynis rungtynių taškus. Vėliau taškų kraitį atidarė ir svečiai ir tuomet, kurį laiką, komandos žaidė apylygiai. Visgi, kėlinukui einant į pabaigą, „Kauno savivaldybė & Policija“ pelnė dar aštuonis taškus be atsako ir įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 28:13. Antrąjį kėlinį taip pat geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus padidino savo atotrūkį iki 20-ies taškų. Vėliau „LSMU & Statybų vizija“ ekipai pavyko stabilizuoti padėtį ir į kiekvieną sėkmingą varžovų ataką, jie atsakydavo tuo pačiu, tad skirtumas nuo to laiko per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:27.

Trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo demonstruoti geresnį žaidimą. Nors kėlinio pradžioje jų puolimas ir neblizgėjo, tačiau gynyba buvo itin gera ir per pirmas keturias minutes, jie praleido vos du taškus. Taip viso kėlinio metu, mažais žingsneliais jie artėjo prie savo varžovų ir intrigą paliko ketvirtajam kėliniui. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 58:45. Lemiamo ketvirčio metu abejoms komandoms puolime sekėsi gana gerai. Kėlinio pradžia palankesnė buvo „LSMU & Statybų vizija“ komandai, kuri savo atsilikimą buvo sumažinusi iki vienženklio. Tačiau tuomet jie krito į duobę, puolime pasipylė klaidų, kas leido greitose atakose lengviau užpulti „Kauno savivaldybė & Policija“ komandai ir taip vėl atitrūkti nuo savo varžovų. Likus žaisti tris minutes, komandas skyrė 17-a taškų, tad nugalėtojas šiose rungtynėse jau buvo aiškus. Galutinis rungtynių rezultatas buvo 79:67.

Gytis Rūkas („Kauno savivaldybė & Policija“):
„Gerą rungtynių pradžią nulėmė pataikymas. Nes tikrai mažai žmonių susirinko ir gal dėl to, kad pataikėm, pradėjo šiek tiek greičiau žaisti. Gal išmušėm varžovus iš vėžių su zonine gynyba. Jie netikėjo, paskui tik antroje rungtynių pusėje prisitaikė, todėl trečiame kėlinyje sumažino atsilikimą. Bet turbūt per toli buvome pabėgę, tad turbūt jiems neužteko nei jėgų, nei laiko“.

Šaltesnius nervus rungtynių pabaigoje išlaikiusi „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo pergalę (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)Permainingose rungtynėse „Kauno savivaldybė & Policija“ palaužė „LSMU & Statybų viziją“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 17:31 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:29 val.)„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)