SK „Vertigo“ vs UNO (68:87)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„UNO“ palaužė 5-iese žaidusius SK „Vertigo“

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 22:25 val., peržiūros: 666

Sekmadienio popietę Jachtklubo sporto salėje vyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitiko namie žaidę SK „​Vertigo“​ su svečiais „UNO“. Rungtynėse dominavę svečiai išsivežė pergalę.

​Nuo pat rungtynių pradžios „UNO“​ diktavo sąlygas aikštelėje. Nors po dviejų iš eilės A. Dervinsko tritaškių šeimininkai ir buvo trumpam išsiveržę į priekį (11:10), svečiai neleido jiems pabėgti. Geriau sužaista kėlinio pabaiga padėjo susikrauti 10 taškų persvarą. Ketvirtį taikliu dvitaškiu užbaigė K.Samušis. Po pirmojo kėlinio rezultatas – 17:27.

Antrajame ​rungtynių kėlinyje svečiai tolo nuo varžovų. Po M. Ručinsko tritaškio šeimininkai priartėjo iki 6 taškų deficito (27:33), Tačiau tada „UNO“​ sužaidė atkarpą 12:0 ir neleido šeimininkams 5 minutes pelnyti taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 27:45.

​Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai toliau didino pranašumą. Sužaidus 3 minutes „UNO“​ susikrovė pačią didžiausią turėtą persvarą 30:55. Tačiau tada šeimininkai suprato, kad rungtynės slysta iš jų rankų bei pradėjo mažinti atsilikimą. Sužaidė atkarpą 15:4 bei taip priartėjo iki varžovų (51:64). Kėlinio pabaigoje komandos dar apsikeitė taikliais metimais. Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį – 53:66.

​Ketvirtasis kėlinys vėl priklausė svečiams. 2 iš eilės dvitaškius pelnė P.Butkevičius, tritaškį pridėjo M.Neščiokas bei taip varžovams neleido pagalvoti apie galimą intrigą. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:87.

Nugalėtojų komandos žaidžiančiojo trenerio G. Šuklevičiaus komentaras:
„​Varžovai nesusirinko, jie 5 buvo, mūsų aukštesnis penketas. Mes buvom stipresni šiandien, pradėjom geriau. Paskui atsipalaidavom, bet pabaigos nepaleidom. Daug lėmė, kad varžovai žaidė be dalies aukštaūgių, o mes turėjom savo pagrindinius centrus, todėl po krepšiu geriau atrodėm“​.

„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:17 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„Šernai“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:21 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:56 val.)UNO atsilaikė prieš KK „Žaibas“ ‒ Spintumania (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 03:04 val.)P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)30+ lygos starte ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:52 val.)