Agentus vs Sporto manija (62:86)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“

2017 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 19:35 val., peržiūros: 706

Pirmadienį, gruodžio 11-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyk13:o 30 + lygos varžybos, kuriuose susitiko šeimininkų ,,Agentus" ir svečių ,,Sporto Manija".

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „Sporto Manija “ komanda, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. „Sporto Manija “ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „Sporto Manija“ pavyko padidinti savo rezultatą net 15 taškų (13:28).

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Agentus “, bet vistiek nepavyko pranokti svečių komandos, kurie greitomis atakomis turėjo pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo (37:42).

Po ilgosios pertraukos aikštės svečiai palaipsniui vis labiau tolo nuo varžovų. Trečiąjį kėlinį jie pradėjo dar viena rezultatyvia atkarpa, tai pat šiam kėlinį padėjo žaidėjas M.Dimša įmetes 7 taškus (50:61).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Sporto Manija “ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Taip jiems atnešė sėkmingą laimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas (62:86).

,,Sporto Manija" komandos treneris R.Kulikauskas: Iš pradžių žaidimas sekėsi gerai, paskui kritom truputi į maža duobutė. Paskui vyrai susikaupė ir viskas gavosi gerai, pataikė metimus savo ir kovojo dėl kamuolių.

„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)„Sporto manija“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:34 val.)„Sporto manija“ lengvai iškovojo antrą pergalę ketvirtfinalyje ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 20:13 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)„Sporto manija“ pervažiavo KK „Žaibą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Agentus“ iškovojo svarbią pergalę (2018 sausio 05 d., penktadienis, 17:56 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje palaužė „Agentus“ (64:61) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)