DNC vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (90:69)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu

2017 kovo 29 d., Trečiadienis, 23:02 val., peržiūros: 1258

Trečiadienį, kovo 29 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių ketvirtfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „DNC“ ir svečių „Senos skrynios & Asociacijos „Krepšinio pasaulio“ ekipų. Susitikimo pradžioje dominavę aikštės šeimininkai iškart atitrūko ir jau antrame kėlinuke turėjo solidžią persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos intriga grįžo. Vis tik, ji užsibuvo neilgai ir vėl greitame puolime varžovus sudoroję „DNC“ krepšininkai žengė į pusfinalį. 90:69 (19:10, 26:25, 25:12, 20:22).

Rungtynių pradžioje geriau pasirodę aikštės šeimininkai iškart šovė į priekį, tačiau tik kiek vėliau taškus pradėję rinkti svečių krepšininkai sumažino deficitą iki keturių taškų. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigė „DNC“ ir įgijo devynių taškų persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau dominavę šeimininkų žaidėjai dar labiau atitolo, ko pasekoje įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 24 taškai. Nepaisant to, per likusį laiką antrą kvėpavimą įgavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. 45:35.

Po ilgosios pertraukos ir toliau sėkmingai puolime žaidę svečiai prisivijo priešininkus iki trijų taškų, taip sugrąžindami intrigą. Vis tik, pastaroji ilgai neužsilaikė, nes čia pat spurtavę „DNC“ krepšininkai ir vėl atitrūko bei iki kėlinuko pabaigos susigrąžino solidžią persvarą. Paskutinėje rungtynių dalyje „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ dar bandė kabintis, tačiau skirtumas tarp komandų buvo pernelyg didelis, ko pasekoje antrą pergalę pasiekę šeimininkai žengė į pusfinalį. 90:69.

Po šios pergalės „DNC“ žengė į pusfinalį, kuriame ginklus surems su „Šilainių“ ir „Agentus“ poros nugalėtoju.

„DNC“: Ignas Grigaravičius – 21 tšk., Liudas Čekavičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Valentukonis – 14 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Saulius Skruodys – 14 tšk., Dainius Bakanas – 13 tšk. (13 atk. kam.)

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Evaldas Jančauskas – 12 tšk., Tomas Kmitas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)