Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs Šilainiai (65:80)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ekipa nesugebėjo sulaikyti Justo Ališausko ir patyrė penktą nesėkmę iš eilės

2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 1170

Vasario 27 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „30+“ lygos susitikimas tarp šeimininkų „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ ir svečių „Šilainiai“ krepšininkų.

Rungtynių pradžioje abi komandos pradėjo apylygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo nei 3 taškai. Svečiai visą pirmą kėlinį pirmavo, bet didesnio pranašumo susikurti nepavyko. Po pirmojo kėlinio 16:19 pirmavo „Šilainiai“.

Pirmojoje antro kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai, rungtynių rezultatas net tris kartus buvo lygus. Įsibėgėjant antrajam kėliniui „Šilainiai“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo tolti nuo šeimininkų. Sužaidus pirmąją rungtynių dalį svečiai turėjo 7 taškų persvarą 29:36.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vaizdas nesikeitė šeimininkams sunkiai sekėsi sėkmingai užbaigti atakas, o svečiai po netaiklių „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ komandos metimų išnaudojo greitąjį puolimą. Einant trečiajam kėliniui į pabaigą svečiai įgijo solidžią persvarą (44:57) ir prieš ketvirtą kėlinį turėjo dviženklę persvarą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Šilainiai“ nemažino apsukų. Sužaidus 33 minutes įgijo rekordinę persvarą, kuri komandas skyrė 17 taškų (50:67). Svečiai pajutę pergalės skonį atsipalaidavo gynyboje, o tuo sėkmingai pradėjo naudotis šeimininkai. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes iki rungtynių pabaigos svečiai pirmavo 9 taškais ir jau nebekilo abejonių kas šiandien nugalės. Galutinis rungtynių rezultatas 65:80.

Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“: Mindaugas Mažeika 19 tšk., Evaldas Jančauskas 18 tšk. (14 atk. kam.), Arūnas Budrys 11 tšk., Nerijus Bijaminas 8 tšk.

„Šilainių“: Justas Ališauskas 28 tšk. (6 atk. kam. 5 rezult. perd. 7 perimt. kam. 44 naud. bal.), Ričardas Stirbys 15 tšk. (6 rezult. perd.), Julius Svirka 13 tšk., Vytautas Bunikis 12 tšk.

„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ po ilgosios pertraukos nesunkiai susidorojo su „LSMU VA & Statybų vizija“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:52 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis “ antrą kartą įveikė „Acme ‒ Jabra“ ir pateko į ketvirtfinalį (2017 kovo 14 d., antradienis, 22:08 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ rungtynių pabaigoje palaužė „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:36 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)