SK „Vertigo“ vs Uno (79:75)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 16:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 20:07 val., peržiūros: 1452

Sekmadienį, spalio 30 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos SK „Vertigo“ bei svečių „UNO“. Pirmoje rungtynių pusėje kur kas geriau atrodė šeimininkų ekipa, kuri dominavo po krepšiu ir sėkmingai kovojo dėl kamuolių, kas suteikė jiems progas pelnyti taškus antrais bandymais. Visgi, antroje rungtynių pusėje svečių ekipa pakeitė gynybos sistemą, pradėjo kiek presinguoti savo varžovus bei grįžo į rungtynes, o vienu metu buvo ir persvėrę rezultatą. Visgi, rungtynių pabaigoje kiek geriau sužaidė „Vertigo“ ekipa ir pasiekė pergalę.

Rungtynės prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu. Komandos gan sėkmingai žaidė puolime ir sužaidus beveik pusę kėlinuko, komandas skyrė vos vienas taškas. Visgi, tuomet „Vertigo“ ekipa pradėjo kiek geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių ir tai suteikė jiems progą įgyti neženklų pranašumą, kurį jie išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 22:18. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Sužaidus pusę kėlinio, komandas skyrė vos du taškai. Tačiau tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė „Vertigo“ ekipa, po kurios jie jau turėjo dviženklį pranašumą. Visgi, to pranašumo jiems išsaugoti nepavyko, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 43:35.

Trečiojo kėlinuko pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. Šeimininkų ekipa ir toliau buvo priekyje ir netrukus susigrąžino dviženklį pranašumą. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, „UNO“ ekipos deficitas siekė 12-ą taškų. Tačiau tuomet „UNO“ ekipa įgavo antrąjį kvėpavimą ir surengė 11:0 spurtą, kuris leido jiems sumažinti atsilikimą iki minimumo. Vėliau jiems pavyko ir persverti rezultatą, tačiau vieno taško pranašumą prieš lemiamą ketvirtį turėjo „Vertigo“ ekipa – 55:54. Lemiamą ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Tačiau tuomet „UNO“ ekipa vėl sužaidė kiek sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Bet tada „Vertigo“ ekipa pelnė septynis taškus be atsako ir susigrąžino persvarą į savas rankas. Likus žaisti minutei, komandas skyrė vos vienas taškas, tačiau rungtynių pabaigoje geriau sužaidė „Vertigo“ ekipa, jie sumetė svarbius baudos metimus. Galutinis rungtynių rezultatas 79:75.

A.Dervinskas (SK „Vertigo“):
„Šiek tiek pritrūko jėgų. Kai varžovai paspaudė, mes šiek tiek pasimetėm, dėl to paimėm minutės pertraukėlę. Nusiraminom, išėjom vėl susikaupę ir persvėrėm rezultatą. Nei varžovai, nei mes nebuvom pilnų sudėčių, tad buvo labai sunku“.

SK „Vertigo“: Mantas Ručinskas – 26 tšk., Tomas Garliauskas – 21 tšk. (17 atk. kam., 11 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 16 tšk. (16 atk. kam.)

Uno: Rimvydas Miliauskas – 23 tšk., Andrius Olberkis – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Raimundas Gudynas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Donatas Maciulevičius – 13 tšk. (9 rezult. perd.)

„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Šernai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Uno“ ekipą. (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)SK „Vertigo“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:17 val.)SK „Vertigo“ nerado priešnuodžių prieš „DNC“ krepšininkus (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 17:28 val.)