Šernai vs Makroflex ‒ KTU Plienas (70:76)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“

2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 1437

Trečiadienį, lapkričio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Šernų“ ir svečių „Makroflex – KTU Plieno“ ekipų. Visą susitikimą komandos žaidė apylygiai, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrinčiau atrodę svečiai pasiekė pergalę rezultatu 70:76 (19:18, 21:17, 17:21, 13:20).

Susitikimą kiek geriau pradėję svečiai iškart išsiveržė į priekį, tačiau taip lengvai varžovų paleisti nesiruošę „Šernai“ iki pirmojo kėlinuko pabaigos sužaidė sėkmingą atkarpą 12:4, kurios dėka persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo minimalią persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau iki kėlinuko vidurio svečiams pavyko rezultatą išlyginti. Vis tik, ir toliau puolime sėkmingiau žaidę „Šernų“ krepšininkai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo penkių taškų pranašumą. 40:35.

Po ilgosios pertraukos „Šernai“ ėmė strigti, kuo puikiai pasinaudoję svečių krepšininkai spurtavo 2:10 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar buvo trumpam išsiveržę į priekį, tačiau ir toliau žymiai solidžiau atrodę „Makroflex – KTU Plieno“ žaidėjai įgijo kelių taškų atotrūkį. Nepaisant to, kėlinuko pabaigoje geriau sužaidę „Šernai“ ir vėl įgijo minimalų atotrūkį. Visus taškus ant i „Makroflex – KTU Plienas“ sudėjo lemiamo ketvirčio pradžioje, kuomet po sėkmingos atkarpos įgijo šešių taškų pranašumą ir jį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. 70:76.

„Šernai“: Vilius Čibirka – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Skirmantas Staniulis – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Egidijus Plenta – 11 tšk., Aivaras Grigaliūnas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Juchnevičius – 11 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“: Nerijus Dirsė – 26 tšk., Sergej Korolkov – 12 tšk., Edvinas Bacevičius – 8 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“ (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 19:20 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pergalė (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:25 val.)Rungtynių pradžioje buksavęs „Makroflex ‒ KTU Plienas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:24 val.)