Makroflex ‒ KTU Plienas vs SK „Vertigo“ (72:60)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ įrodė savo pranašumą prieš SK „Vertigo“

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 19:20 val., peržiūros: 1475

Vasario 5 dieną, 13:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „30+“ lygos komandos „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (šeimininkai) ir SK „Vertigo“ (svečiai). Rungtynės buvo kiek permainingos, tačiau praktiškai visą laiką pranašumą savo rankose laikė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ekipa, o distancija tarp komandų kelis kartus buvo tapusi ir dviženklė. Vis tik SK „Vertigo“ kovėsi iki galo ir ketvirtame kėlinuke intriga trumpam buvo sugįžusi, nes skirtumas ištirpo iki 4 taškų, tačiau „Makroflex ‒ KTU Plienas“ užtikrintai finišavo ir laimėjo rungtynes rezultatu 72:60.

Rungtynių pradžia buvo gana lygi ir rami, abi komandos rengė ilgas atakas ir niekur neskubėjo, o tą puikiai parodo net 5 kartus rungtynėse pažeista 24 sekundžių taisyklė. Vis tik po lygios pradžios ėmė ryškėti „Makroflex ‒ KTU Plienas“ ekipos pranašumas. Komandos žaidimas buvo įvairapusiškas, žaidėjai puikiai išnaudojo varžovų klaidas, pražangas ir nutolo. Skirtumas išaugo, nors distancija tarp komandų ir nebuvo didelė, bet SK „Vertigo“ puolimas veikė labai prastai, tad net ir nedidelis deficitas buvo išties nemažas iššūkis komandai. Prasidedant ilgajai pertraukai „Makroflex ‒ KTU Plienas“ pirmavo jau solidžiu rezultatu 42:33.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko labai banguotai, kai tik „Makroflex ‒ KTU Plienas“ nutoldavo, tuoj pat varžovai atsakydavo tokia pat sėkminga atkarpa ir viskas prasidėdavo iš naujo. Nesikeitė tik vienas dalykas - SK „Vertigo“ taip ir nesugebėjo persverti rezultato savo naudai. Turbūt realiausius šansus pakeisti rungtynių eigą SK „Vertigo“ turėjo ketvirtame kėlinuke, kuomet priartėjo iki 4 taškelių, bet tai buvo viskas. Komandai pritrūko ne tik jėgų, bet ir sėkmės kovoti dėl pergalės, o galingai finišavę „Makroflex ‒ KTU Plienas“ krepšininkai laimėjo rungtynes rezultatu 72:60.

Makroflex ‒ KTU Plienas: Nerijus Dirsė – 20 tšk., Petras Aleksonis – 17 tšk. (9 išpr. praž.), Sergej Korolkov – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Rimkevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.)

SK „Vertigo“: Tomas Garliauskas – 17 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Ručinskas – 17 tšk., Robertas Buckus – 11 tšk.

„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)Labai nerezultatyviose rungtynėse „Makroflex ‒ KTU Plienas“ įveikė SK „Vertigo“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 18:32 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 18:28 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)