Šilainiai vs SK „Vertigo“ (80:75)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 17:20 val., peržiūros: 1503

Sekmadienį, lapkričio 6-ąją dieną „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL 30+ SC „Orionas“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Šilainių“ ir jiems iššūkį metusių svečių SK „Vertigo“ komandos.

Rungtynių pradžioje pirmieji taškus pelnė šeimininkai, tačiau po to į savo krepšį praleido 5 taškus paeiliui. Sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes svečiams pavyko atitrūkti nuo varžovų (7:14). Įpusėjus ketvirčiui šeimininkai ir toliau buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, o likus žaisti dvi minutes iki kėlinio pabaigos SK „Vertigo“ komanda jau turėjo dviženklę persvarą (12:23). Svečiai persvarą išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 13:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai ir toliau strigo varžovų gynyboje. Tiesa, sunkiau taškus rinkti buvo ir svečiams, bet sužaidus keturias minutes jie pirmavo jau 14 taškų (23:37). Antroje kėlinio pusėje „Šilainių“ krepšininkai pagaliau atrado savo žaidimą ir per porą minučių sumažino savo deficitą iki trijų taškų (34:37). Kėlinuko pabaigoje svečiai sužaidę geresnę atkarpą ir neleido varžovams persverti rezultato – 38:43.

Po ilgosios pertraukos SK „Vertigo“ krepšininkai į aikštelę grįžo pakilios nuotaikos ir netrukus susigrąžino anksčiau turėtą rekordinę persvarą (14 taškų), ir ją išaugojo daugiau nei pusę kėlinio. Po keitimo pasirodęs V.Kapočius pataikė tritaškį ir pradėjo šeimininkų komandos spurtą. Per tris minutes šeimininkai vedami A. Nausėdos panaikino SK „Vertigo“ komandos turėtą persvarą, o pačioje kėlinio pabaigoje R.Stirbys dvitaškiu išvedė „Šilainius“ į priekį – 59:58.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų dominavimu. Sužaidus vos minutę jie turėjo 8 persvarą. Beveik pusę kėlinio abi komandos nepelnė taškų. Įpusjus kėlinui komandas visdar skyrė 6 taškai, bet SK „Vertigo“ komanda laimėjo trijų minučių atkarpą 0:6 ir išlygino rezultatą. Komandos pelnė po dvitaškį, o likus žaisti 13 sekundžių abi baudas prametė šeimininkų gynėjas A.Nausėda. Per likusį laiką SK „Vertigo“ komandai nepavyko surengti rezultatyvios atakos ir buvo žaidžiamas pratęsimas – 71:71.

Pratęsimo pradžioje abi komandos apsikeitė po vienu įmestu baudos metimu. Komandoms sunkiai sėkėsi rinkti taškus, padaugėjo klaidų. Iki sutikimo pabaigos likus žaisti dvi minutes rezultatas visdar buvo lygus (75:75). Mačo nugalėtoją nusprendė R.Stirbys per minutę pelnydamas 5 taškus, o svečiai per tą minutę nepelnė nė taško ir turėjo pripažinti „Šilainių“ pergalę rezultatu 80:75.

Po rungtynių SK „Vertigo“ komandos žaidėjai kalbėjo, kad rungtynės buvo sunkios, gaila, kad nepavyko išsaugoti persvaros ir iškovoti pergalės. Koją pakišo, kad rungtynės vyko, po šeštadienio (juokiasi).

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 36 tšk. (12 atk. kam., 11 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 25 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Robertas Trepočka – 9 tšk. (15 atk. kam.)

SK „Vertigo“: Povilas Balčiūnas – 27 tšk., Tomas Garliauskas – 18 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Ručinskas – 16 tšk.

„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ ir žengė į finalą (2017 balandžio 23 d., sekmadienis, 23:14 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ komandą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:11 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Šernai“ pranoko SK „Vertigo“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:50 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)