WORLD COUTURE & FLORVITA vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS (76:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 27 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" pasiekė sunkią pergalę

2011 kovo 27 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 3368

Sekmadienį (03.27) Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Top sport" pirmenybių varžybos, kuriose susitiko "World Couture & Florvita" (šeimininkai) ir "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" (svečiai). Pirmasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo svečių ekipai, kuri išsiveržė (5:2), tačiau kiek vėliau šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir jį sugebėjo išlaikyt iki kėlinio pabaigos. Antrasis ketvirtis nestokojo grumtynių, bei kovingumo, ekipos ir toliau varžėsi ir nei viena neleido kitai pasprukti, ir kėlinį laimėjo svečiai, bei persvėrė rezultatą savo naudai. Trečiasis kėlinys ir toliau klostėsi panašiai, tarp komandų virė bekompromisė kova, tik šį kartą "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" sukaupė 6 taškų pranašumą. Paskutiniajame kėlinuke kova buvo dar sunkesnė komandoms, nors šeimininkams buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau pabaigą puikiai sužaidusi "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" komanda laimėjo šį susitikimą (76:79).

Pirmosios minutės prasidėjo svečių ekipos spurtu, tačiau ilgai šeimininkams neteko pabuvoti už varžovų nugaros ir nieko nelaukdami apvertė rezultatą aukštyn kojomis, bei išsiveržė į priekį. Vis tik "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" sugebėjo atsitiesti ir paskutiniosiomis atakomis sumažino atsilikimą iki minimumo (16:15).

Antrasis ketvirtis buvo labai skirtingas komandoms, "World Couture & Florvita" ekipa žaidė labai ispudintai ir didžiąją dalį taškų pelnė nuo 3 taškų metimo linijos, tuo tarpu svečiai žaidė pasyviau ir dažnai priversdavo varžovus pažeidinėti taisykles, bet daug taškų pelnė nuo baudų metimo linijos. Svarbiausia tai, kad šie skirtingi stiliai nesutrukdo ekipoms žaisti taškas į tašką ir šį kartą stipresni buvo svečiai (35:37).

Trečiajame kėlinuke ekipos ir toliau įnirtingai rungtyniavo, tačiau žaidimas labai bangavo. Pradžioje svečiai puikiai tvarkėsi su varžovų gynyba ir padidino savo pranašumą iki dviženklio, kiek vėliau žaidimas tapo apylygis ir kiek geriau žaidė šeimininkai bei ištiprdė 6 taškus, priartėjo iki 5 taškų (55:60).

Paskutiniajame kėlinyje intriga pasiekė aukščiausią tašką. Nors pirmojoje kėlinio dalyje ekipos žaidė panašiai ir svečiai sugebėjo išlaikyti savo varžovus, nesuteikdami vities jiems priartėti. Likus 2 minutėms iki kėlinio pabaigos vaizdas aikštelėje pasikeitė, kadangi rezultatas tapo lygus ir po kelių atakų šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą, tačiau paskutiniasias sekundes puikiai sužaidė svečių žaidėjai. Pastarieji išlygino rezultatą, po Artūro Nausėdos taiklaus tritaškio metimo "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" šventė pergalę (76:79).

"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" komandoje pasižymėjo Artūras Nausėda 24 tšk. 8 rez.perd. Mantas Šateika 18 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis, Nerijus Petravičius 15 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis, Gediminas Vasiliauskas 10 tšk. 17 atk.kam. dvigubas dublis.

"World Couture & Florvita" ekipoje naudingiausi buvo Donatas Stašaitis 15 tšk. 18 atk.kam. dvigubas dublis, Arūnas Žotkevičius 20 tšk. 9 atk.kam. Karolis Matukaitis 17 tšk. 5 rez.perd.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: "Gerai tik, nesusirinkome visi, tai trūko fizinės jėgos, pavargę, trečiajame kėlinyje buvom truputį atitrūkę, bet parodėme, kad mes esame pirmi grupėje, ir laimėjome".

"Kauno energetikos remontas & Buritus" nugalėjo "Vijora" (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" tiesiog nušlavė varžovus (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:27 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" visas rungtynes išlaikė pranašumą savo pusėje ir šventė pergalę (2011 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" įveikė "Lietuvos dujas" ir išliko nepralaimėję (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 20:41 val.)Po įnirtingos kovos "KER & BURITUS" pasiekė sunkią pergalę (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 21:51 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos palaužė "Statybų Viziją & LVA" (2011 sausio 30 d., sekmadienis, 20:08 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" užtikrintu žingsniu žengė į "Įmonių" lygos pusfinalį (2011 balandžio 29 d., penktadienis, 21:11 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" sumindė traumų išretintą "Club 9 & Pizza Club" ekipą (2010 lapkričio 26 d., penktadienis, 21:27 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios rungtynių pabaigos prasibrovė į ketvirtfinalį (2011 balandžio 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)Varžybų pabaigoje "Kauno energetikos remontas & Buritus" palaužė "Lietuvos dujas" (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)